doğum sonrası gebelik ?

Shirin seyler

Oriflame
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
8
merhaba arkadaşlar benim 3 aylık bi kızım var, mayısın 26 sında doğum yaptım, temmuz ayında ilk reglimi oldum, ağustosun 30 unda olmalıydım ama hala tık yok :KK43: bir kere olmaya başlayınca regl devam etmezmi, bu bir düzensizlik mi yoksa bir gebelik mi başlıyor anlamak zor, işin tuhaf yanı korunuyorduk, hamile kalma şansım nedir sizce, bir hafta geçsin bi test yapacağım ama daraldım iyice,ya hamileysem, ne yaparım ben yaa ?

ASYAA

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
dogum sonrası dzüensız olabılır benımde öyle olmustu ama kendılıgınden duzene gırdı..

arzuco

Biri Beni Durdursun Canım
Pro Üye
Emoji Skoru
14
merhaba arkadaşlar benim 3 aylık bi kızım var, mayısın 26 sında doğum yaptım, temmuz ayında ilk reglimi oldum, ağustosun 30 unda olmalıydım ama hala tık yok :KK43: bir kere olmaya başlayınca regl devam etmezmi, bu bir düzensizlik mi yoksa bir gebelik mi başlıyor anlamak zor, işin tuhaf yanı korunuyorduk, hamile kalma şansım nedir sizce, bir hafta geçsin bi test yapacağım ama daraldım iyice,ya hamileysem, ne yaparım ben yaa ?
normaldir zaten doğumdan sonra her ay düzenli olmuyorki. ben martta doğum yaptım nisan sonu regl oldum sonra 2 ay olmadım.

rosa85

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
849
canim bende martta dogum yaptim ama hala hic olmadim bekliyorum ama tabiki insanin aklinda hep soru isareti oluyor acaba? diye bizde korunuyoruz ama yinede korkuyorum..ama normalmis

Yukarı Alt