• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

DOĞUM sonrası hemeroid

diyala

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2009
180
3
kızlar hemeroid kremi olarak doktor hamilelikte ve emzirme döneminde hangi ilacı kullandırıyordu.....Ben hatırlayamadım ....Receteyide kaybettimm...Cok berbat durumdayım

feysab

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2010
214
1
kızlar hemeroid kremi olarak doktor hamilelikte ve emzirme döneminde hangi ilacı kullandırıyordu.....Ben hatırlayamadım ....Receteyide kaybettimm...Cok berbat durumdayım
bende de hemorait var.ama hiç bişi kullanmadım.öğrenirsen yazar mısın buraya.dünden beri ben de çok fenayım.

sephira

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2009
202
1
arkadaşlar bende sizin durumdaydım,gğnlerce ağladım doktorlar etkili ilaçları asla kullanma dediler dünyam karardı eşimin cerrah arkadaşı proctolog kullanabşlşr sadece demiş o gece gidip aldık 3 günde ağrı acı gitti 10 gğnde tamamen bitti gibi bişey mutlaka deneyin Allah şifa versin,

diyala

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2009
180
3
emziren anne kullanabilirmi bişey olmaz demi...alıcam arkadaslar....bide fitil mi daha etkili kremmmmi acaba...

mukeyyif

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2010
446
0
kızlar bendede var aynı sorun.oğlum dokuz aylık.6 ay önce gitmiştim dr a ilaç krem hap falan verdi ama düzelmedi.bende hala aynıyım

minikkuzum

4 erkeğim ve ben:))
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2008
1.447
40
kızlar ben de bir basurlu olarak:)) söyleyeyim.arkadaşın da dediği gibi
PROCtOLOG fitil
kabızlık için magnesiee calcine (EVİNİZDE MUTLAKA BULUNDURUN)
her gün kuru kayısı
kuşburnu çayı
çörekotu veya kantoron yağı sürün..
daha çok şey var ben bunları yapıyorum.zıkkım illet kabız oldum mu hortlar.bir de arkadaşlar önermişti NCARE diye bir ilaç varmış.bebiş 4 aylık olunca kullanılıyormuş.ben de daha almadım.ama gene basur olursam ki mutlaka olurum kesin deneyecem.geçmiş olsun hepinize

betulrana

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2012
100
1
Arkadaşlar ben 2 sene önce anal fissür (çatlak) ameliyatı oldum. Doğum yaptım 4 ay oldu doğum yapınca tekrar çatlak ve hemoraid tekrarladı çok acı çektim doğumdan beter anlatamam.öncelikle asla katı beslenilmeyecek ve sürekli hergün bitki çayı içilmesi gerek.progto krem ve fitil yatmadan önce ve sabah kalkınca sürülüp konulacak.o bilge yumuşak olmalı kabızlık düşmanıdır.yani orayı krem ve ftil ile yumuşak tutup iyileştirmek gerekiyor.

betulrana

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2012
100
1
Bir şeyi belirtmek isterim anal fissür (çatlak) hemoraidden daha fazla sancı ağrı verir.zonklama yapar oturtmaz.bol bol krem sürülmesi gerek he birde ben bir ürün aldım adı mnc faith pilleses 3 gün kullandım hemoraid memeleri o kadar küçüldükü ancak devam edemdim bebğime dokundu.bitkiselde olsa bebğim çok küçük olduğu için dokundu gaz yaptı sürekli ağladı her ne kadar ürünü aldığım yer kulanılabilir dedi ise de oldu.bebeği küçük olmayanlara tavsiye ederim internete yazıldığında çıkıyor.

betulrana

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2012
100
1
Internete green store pilleses yazıldığında çıkıyor.şunuda belirtmek isterim hemoraidim olduğunu zannedip çatlağı olanda olabilir dikkat edin daha çok sancı verir.bilhassa dışkılama yaptıktan sonra saatlerce ağrır.hemoraid ise daha kısa sürer ağrısı.bu söylediklerim tecrübe ile sabitt bunu da unutmayın lütfen.

Yukarı Alt