• İstediğin her konuda başarılı olabilirsin! Saklama Kendini…
    Detayları incelemek için tıkla!
  • Bil Kazan Yarışması 21 Eylüle kadar uzatıldı ve sorumuz yenilendi
    Soruyu bilen şanslı 20 üyemize Sesu Tüy Dökücü Krem hediye ediyoruz.
    Katılmak için TIKLAYIN!...
  • 3. Hafta Pınar Labneli Tarif Yarışması başladı.
    Pınar Labne lezzetlerı yarışıyor. Her hafta birinciye süpriz hediyeler.
    Lezzetli yarışmaya katılmak için HEMEN TIKLA !..

Doğum sonrası ilk cinsel ilişki

zeynepb

2 mayıs hedef 68
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2009
9.115
19
33
43 gun sonra...
sezeryan olmama ragmen cok canım yandı.
sımdı yenı gelın gıbı kacıyorum walla...

07papatya

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2009
12.120
1.131
41.gün..
ilk deneme çok zor oluyo ama ikinciler daha kolay.sonra dahada kolayaklinialirimsmile biraz sabır...

Green33

oğluşunun annesiii
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
1.237
12
40
:KK70::KK70: benimki senin sorundan daha özel olucak galiba ama cvp vermek istedim doğumdna sonra kadınlarda genelde kuruluk oluşur bunun içinde krem kullanmanız gerekir bölece canın daha az yanar kolay gelisnnn:)

pamukprensler

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2010
261
2
ben 18 günlüğüm kanamam yok sırf kocacığıma acıdığım için yapsam mı diye düşünüyorum ama çok korkuyoruuummm:1shok:

Green33

oğluşunun annesiii
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
1.237
12
40
ben 18 günlüğüm kanamam yok sırf kocacığıma acıdığım için yapsam mı diye düşünüyorum ama çok korkuyoruuummm:1shok:

canım kanaman olsada olmasada 40 gün bekliosun die biliorum ben
evet arkadaşlarında dediği gibi uzun süre beraber olunmadığı için ilk ilişki sorun olabilior ama diğerlerinde no problem:KK70: ama normal doğum yapanlar için aynı şey geçerlimidir ben bilmezkaydirigubbakcemile3

pamukprensler

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2010
261
2
canım kanaman olsada olmasada 40 gün bekliosun die biliorum ben
evet arkadaşlarında dediği gibi uzun süre beraber olunmadığı için ilk ilişki sorun olabilior ama diğerlerinde no problem:KK70: ama normal doğum yapanlar için aynı şey geçerlimidir ben bilmezkaydirigubbakcemile3
canım malesef 40 çıkması gerek biliorum acaba yapan var mı die merak ettim.....:kedi:

jade_06

Guru
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2008
878
396
tabik 40 gn kanama olsada olmasada girilmemesi gerekıyor. bana doktor ilk 40 gün ilişkıye girme dedi bi tanıdıgım sezeryan oldu onada girme demiş sanırım daha cok hassas oluyo o bölge.biz 2.5 ay sonra felan girdik

biyologeda

Annesininnnnn balbademi
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2010
669
43
38
40 gün ilişkiye girilmez kadın için zararlı kocanı düsünme bosverrrrr dogum hastanesinde calısıyorum ben .bende yeni dogum yaptım doktorum üstüne bastırarak söyledi enfeksiyon kaparsın diye evet dinende yasak diye biliyorum .Bu arada herkes aynı degil demekki arkadaslar banada dediler ilki cok acıyo diye köse bucak kactım hiçte öyle olmadı

ayseren10

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2008
41
0
37
BıZıMDE 40DAN SONRA OLDU OLANLAR AMA ÇOK KÖTÜYDÜ DEDıM TAMAM ARTIK BEN CıNSELLıKTEN SOĞUDUM:KK43:AYLAR GEÇTı ıŞTE HAFTADA 2 HAFTADA DERKEN 6. AYI DOLDURDUK BEN REGL OLDUM.BıR ANDA HERŞEY SÜPER OLDUkaydirigubbakcemile3.AYIPTIR SÖYLEMESı:kedi:

Green33

oğluşunun annesiii
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
1.237
12
40
herkesin aynı şekilde olacak değilya benim hiçde öle çok acımadı ama ben sezeryan olmuştum ben 2 gün beraber olmasamda hemen kapanır benimki ayıptır sölemesi:KK70: sadece uzun süre berabe rolunmadıgı için acıdı biraz ama öle çok değil sonra geçio zaten ikinci ilşkidede hiçbir sorun yaşamadım ama kocanızada bağlı hönk die dalarsa apartmanı yıkarsınız:KK70::KK70:

vaveyla_a

kaktüs
Pro Üye
16 Kasım 2009
6.158
121
herkesin aynı şekilde olacak değilya benim hiçde öle çok acımadı ama ben sezeryan olmuştum ben 2 gün beraber olmasamda hemen kapanır benimki ayıptır sölemesi:KK70: sadece uzun süre berabe rolunmadıgı için acıdı biraz ama öle çok değil sonra geçio zaten ikinci ilşkidede hiçbir sorun yaşamadım ama kocanızada bağlı hönk die dalarsa apartmanı yıkarsınız:KK70::KK70:
:roflol:

ficipi

...............
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2008
5.459
9
doktorlar 40 gun sonra ılıskıye gırılebılecegını soyluyorlar..normal ya da sezaryen farketmez.

niltt

N & G... 24.05.09
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2008
6.877
81
38
ya kızlar inanın hamile değilim ama çok merak ediyorum bu konuyu,özellikle normal doğum yapanlar,malum dikiş falan atılıyo o bölgeye tekrar eski haline falan döner mi:)

zeynepb

2 mayıs hedef 68
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2009
9.115
19
33
:roflol: