Doğum sonrası saç dökülmesi ve saç boyama

Gulanne 16

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2020
67
14
26
Hanımlar merhaba. Malumunuz doğum sonrası saçlar çok dökülüyor benimde aynı derdim var hem dökülme için çare arıyorum hemde saçımı boyatmak istiyorum çok bunaldım değişiklik olur bana. Ama organik saç boyası var mı bildiğiniz. Ve ssç dökülmesine nasıl çare buldunuz.

Kahvetelvesimoon

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2018
3.869
1.628
Hanımlar merhaba. Malumunuz doğum sonrası saçlar çok dökülüyor benimde aynı derdim var hem dökülme için çare arıyorum hemde saçımı boyatmak istiyorum çok bunaldım değişiklik olur bana. Ama organik saç boyası var mı bildiğiniz. Ve ssç dökülmesine nasıl çare buldunuz.
Ben 2 ay once dogum yaptim bu aksam sacimi boyadim sari benim saclar,dip boya icin eczaneden phyto Parisin açık sari dore rengini aldim organik,bi tarafima anca yetti cokta uymadi rengi ama beyazlari kapadi,gece 12den sonra eşimi nobetci eczaneye gonderip boya aldircam tek tarafim siyah kaldi Rezil gibi😄

Gulanne 16

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2020
67
14
26
Ben 2 ay once dogum yaptim bu aksam sacimi boyadim sari benim saclar,dip boya icin eczaneden phyto Parisin açık sari dore rengini aldim organik,bi tarafima anca yetti cokta uymadi rengi ama beyazlari kapadi,gece 12den sonra eşimi nobetci eczaneye gonderip boya aldircam tek tarafim siyah kaldi Rezil gibi😄
Az miktarda o zaman paketi. Düşünemiyorum bi taraf siyah bi taraf sarı:KK48::KK48::KK48:bende organik boyalar ı araştırayım bakalım

Gulanne 16

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2020
67
14
26
Benim doktorum da sakınca görmedi ama benim içim rahat etmedi. Dermatoloji doktoruna gittim saç dökülmesi için ve önerdiği boyayı alayım diye kızıl istediğim için ve saçım koyu kahve olduğu için kendini belli etmedi. Tahmin ediyordum böyle olacağını ama işte belki biraz belli olur dedim sadece ışıkta belli oluyor. Bide başörtülü olduğum için evin içinde ışığın altına geçiyorum resmen saçımın boyasını farketmek için:KK48::KK70::KK70:

pedaliza61

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2016
412
286
33
Doğal boya arıyorsanız naturign öneririm kızlsr. Fiyatı biraz fazla ama beyazları güzel kapatıyor ve kokusundan bile belli doğal olduğu. Çok renk seçeneği yok malesef.

Safsarisin

🤰👼 Bir oğluş geliyormuş 🤲 🧿 💙
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2018
10.261
13.360
Sen koyu renk boyamissndir,doktor bana sarı boya sürmek zararli dedi sadece
Bilinenin aksine sarı saç boyaları koyu renge göre cok daha zararsızdır. Koyu renkler daha alerjendir. Içerisinde kobalt vardır. Bir de yeni nesil açıcılar cok yumuşak va saç ve deriye zarar vermiyor

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 19-07-2020

Hamileliğimin 39. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 7 gün kaldı.

Bebeğinizin derisinin rengi, kırmızımsı ve pembemsi tondan, beyaz ve mavimsi pembe tonuna doğru değişmeye başladı. (bebeğinizin cildi koyu tonlarda olcak olsa bile) Bebeğinizin cildinin rengindeki değişikliğin sebebi cildinin altında depolanan yağın kalınlığının artmasıdır. İshal, bulantı ve hazımsızlık doğum işaretleri olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 3200 gr. - Yaklaşık boyu : 50.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Safsarisin

🤰👼 Bir oğluş geliyormuş 🤲 🧿 💙
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2018
10.261
13.360

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 19-07-2020

Hamileliğimin 39. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 7 gün kaldı.

Bebeğinizin derisinin rengi, kırmızımsı ve pembemsi tondan, beyaz ve mavimsi pembe tonuna doğru değişmeye başladı. (bebeğinizin cildi koyu tonlarda olcak olsa bile) Bebeğinizin cildinin rengindeki değişikliğin sebebi cildinin altında depolanan yağın kalınlığının artmasıdır. İshal, bulantı ve hazımsızlık doğum işaretleri olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 3200 gr. - Yaklaşık boyu : 50.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın