Doğum Tercihiniz

DOĞUM TERCİHİNİZ

• Ankete Katılan
    146

yaren_76

mareşal
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
36
Doğum yapanlar yada hamile olup doğurucak arkadaşlar hangi doğumu tercih ediyorsunuz

gulara

En büyük fener ulenn:)
Pro Üye
Emoji Skoru
3
Allah kısmet ederse bi aksilik çıkmazsa normal doğum yapıcam inş. :1yes2:

yeliz dolgan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
ben normal doğumdan korktuğumdan:1no2: ama bebeğimin doğduğuna ve ilk ağlamasına da şahit olmak istediğimden sezeryan-epidural istiyorum ama epidural konusunda doktorum ne der henüz bilmiyorum.fisfisfis

KADXIXS

aşksın sen cansın sen:)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
vallahi ben doğal olsun istiyorum normal yapmak istiyorum ama o sancıları çekmemek için epidural normal istiyorum çevremdeki herkes normal doğumu tercih et diyor sezeryanı önermiyorlar

Asud

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
Normal istiyorum..Ama epidural normali de bir kosede zamani geldiginde tekrar dusunmek uzere bekletiyorum. Belden igne fikri pek hosuma gitmiyor simdilik.

E

EU1

Ziyaretçi
Bende harşey yolunda giderse tüm korkularıma rağmen normal doğum istiyorum. Etrafımdaki herkes buna sezeryanla doğum yapanlarda dahil normal doğum diyor. Allah tüm hamişleri bir avazda kurtarsın inşallah:)

sekinci

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
19
allahım nasip ederse normal istiyorum
inşallah bir engel çıkmaz

yeliz dolgan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
hepinizin cesaretini kutlarım tek korkak benmişim meğer..........utandım şimdi.

vera

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
ben normal doğum yaptım 6 yaşında oğlum var 18 saat sancı çektim ama hiç pişman olmadım
şimdi de o ağrıyı hiç unutamama rağmen bi dahaki doğumu muda normal istiyorum bi aksilik olmazsa
sancıyla günahlarım dökülecek bebeğimi gözünü maçamadan sesi çıkmadan temizlenmeden görücem
giydirmeden karnımı açıp yatırıvermişti bide ebe asla unutamam o duyguyuhayırlı sağlıklı doğum olur herkesin inşaaallah

Yukarı Alt