Doğum yapıp bebeği yogun bakımda olanlar🙏🏻

Aden umut

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2017
885
356
Merhaba
36+5 günlük dogum yaptım. 3080 gr dogdu oğlum. Solunum sıkıntısı sebebıyle yoğun bakıma alındı. 2. Günü🙏🏻
Perişan durumdayım. Süt sağıyorum ama enjektöre 2 cc-3 cc ancak gelıyor. Dr olumsuz konusmuyor. Ama yavrumu o halde gormek bırakıp eve gıdecek olmak:KK43: cok cok zor.. bu sürecte neler yaptınız? Sütünüzün olması için , sütünüzü nasıl muhafaza ettınız? Malum cok az.. benımle deneyımlerınızı paylasmanızı rica edıyorum

1cancan1

Çocuklu, mutlu
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2019
22
60
Bende 30haftalık dogum yaptım 1700gr dı 1ay yatı yogun bakımda ben süt pompasıyla sagdım süt poşetlerini koyup difrize atım üstüne tarih ve sattlerini yazıyorsun hastane istedikce götürdüm Allah şifa versin çok zor bir günler gecirdim sütüm azaldı ve yetmedi mamaya gectik kilo alsın diye

Erva-Taha

كُنْ فَيَكُونُ
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2016
1.020
992
Masallah kilosu iyi Rabbim sağlık sıhhat versin en kisa zamanda kucagina alip evine dönmeyi nasip etsin...

Aden umut

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2017
885
356
Bende 30haftalık dogum yaptım 1700gr dı 1ay yatı yogun bakımda ben süt pompasıyla sagdım süt poşetlerini koyup difrize atım üstüne tarih ve sattlerini yazıyorsun hastane istedikce götürdüm Allah şifa versin çok zor bir günler gecirdim sütüm azaldı ve yetmedi mamaya gectik kilo alsın diye
:KK43: kafayı yemek uzereyım cok cok cok zor gelıyor. Yarın bebegımı bırakıp gıdecegım ..

1cancan1

Çocuklu, mutlu
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2019
22
60
:KK43: kafayı yemek uzereyım cok cok cok zor gelıyor. Yarın bebegımı bırakıp gıdecegım ..
Kilosu iyi haftasını tamamlamış tedbir amacılıdır şimdi bütün hastaneler erken dogan çocukları küveze alıyor çünkü devletten günlük para alıyorlar canım arkadaşın çocuğunda solunum diye 10 yatırdılar oda36haftalıktı benimki baya erken dogdu kendimi çok yıpratım ama şu anda çok iyi şükürler olsun rabbime

Aden umut

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2017
885
356
Kilosu iyi haftasını tamamlamış tedbir amacılıdır şimdi bütün hastaneler erken dogan çocukları küveze alıyor çünkü devletten günlük para alıyorlar canım arkadaşın çocuğunda solunum diye 10 yatırdılar oda36haftalıktı benimki baya erken dogdu kendimi çok yıpratım ama şu anda çok iyi şükürler olsun rabbime
Herkes boyle soyluyor. Sırf bu yuzden evladımdan ayrılmıyorumdur ınsallah.

Yusske

Canim oğullarim 💚💙
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2018
212
173
Merhaba, bende 28 martta 27+4 ile dogum yaptim. Yeni dogan yogun bakimda kaliyor ve daha kalacak. Inisli cikisli gunlerimiz var ve devam ediyor. Cok zor gunler gecirdik ama umidimizi kesmedik. Oglum su an 32+3 olmasi gerekiyordu. Kilosu 1.730 ve cok sukur solunum sikintisi cok az. Extra oxijen almiyor sadece destek aliyor. Sizin oglunuz nasil simdi ? Umarim en kisa zamanda eve gelir :dua:

1cancan1

Çocuklu, mutlu
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2019
22
60
Enfekson yoksa solunumuda kendi başına yaparsa 2 kğ olunca çıkarırlar rabbim bütün çocuklara şifa versin canınızı sıkmayın bu evrenden bende gectim

Yusske

Canim oğullarim 💚💙
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2018
212
173
Enfekson yoksa solunumuda kendi başına yaparsa 2 kğ olunca çıkarırlar rabbim bütün çocuklara şifa versin canınızı sıkmayın bu evrenden bende gectim
Bir enfeksiyon durumumuz oldu maalesef ve oglum nefes almayi birakti o kadar yorulmustu. Umarim yine boyle bisey yasamayiz. Cok sukur toparlandi ve tekrar kendi nefes almaya basladi. Umarim tekrar boyle bisey yasamayiz. InsAllah iyi olur duzelir. 2 kilo oldugunda sanmam cikarsinlar. Daha fazla kalmasi gerekcek. Daha emmiyor burnundan sutunu veriyorlar. Ve 37 haftasini doldurmadi. Bunlar olduktan sonra cikartiyorlar.. sizin bebeginiz simdi nasil ?

Yukarı Alt