Dogum yapmadan once açilan damar yolunda igne kirilmasi

DENIZ1903456789

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2020
1
1
32
Yeni doğum yaptım kolumdan damar bulamayınca elimin üstünden damar yolu açıldı serumlar bittikten sonra elimden iğneyi 3 gün çıkarmadılar bende yataktan kalkarken elimi çok oynattim eve geldigimde igne takılan yerde acı hissettim dokundugumda elime sert bisey geliyo bastirinca acıyo sizce igne ucu kırılmış olabilirmi yoksa igne takıldığı icinmi bilgisi olan paylasabilirmi rica etsem

PeRRieR

👶09.03.2020😍06.12.2009🧒
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2019
3.814
5.943
Zannetmiyorum damar yolu acmak ıcın kullanılan ıgne Cok acı yapıyor dogumdan uzun sure sonra gecıyor acısı ve bu süre oradaki şişlik devam ediyor . Ama yine de dikkat et baktın gecmıyr doktoruna sor. Yada aile hekimine hayırlı olsun bebısın 🙂

-nemesis-

Half evil
Pro Üye
28 Mart 2017
12.653
34.267
33
Artik hastanelerde plastik igne.kullaniliyor. kirilmasi pek.olasi degil.

sena zeynep

Fazla kilo almadan gelsin Bebiş👣gncl:64hedef:65
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Mart 2015
4.252
9.139
33
Vurulan iğnedeki ilaç bile sertlik yapıyor bende kalçadan vurulan yer 3 ay sert kalmıştı. Küçük hareketler ile masaj yapın.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 19-11-2020

Hamileliğimin 27. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 96 gün kaldı.

Bebeğiniz erkekse, önümüzdeki üç ay içinde bebeğinizin testisleri testis torbasına inecektir. Bebeğinizin gözleri bugünlerde açılmaya başlayacak. Diğer kültürlerde doğum: Filipinlerde, plasentanın bebeğin kardeşi olduğu düşünülür ve gelenek olarak evin altına gömülür daha sonra plesantanın ruhunun gökyüzüne dönceğine inanırlar.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 960 gr. - Yaklaşık boyu : 36.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın