Doguma gidiyorum......

EFSA3737

Aktif Üye
Pro Üye
Emoji Skoru
0
yarın 9 da doguma gidiyorum....kızım ela geliyor artık hayırlısıyla dualarınızı eksik etmeyin.dogum sonrası görüşmek üzere :CüvCüv:

BeyzaNur-HH

Elhamdulillah Seni Gönlümde Yar Yanımda Var Edene
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
8
canim insallah sancisiz kolaylikla gecirirsin dogumunu
hayirlisiyla bebegini kucagina alirsinn
dualarimiz seninle insallah
sende bizlere dua et dogum esnasinda
bizlerde en yakin zamanda bebek sahibi oluruz insallah

dilek123

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
hayirli haberlerini bekleriz insallah,canim allah yardimcin olsun ve hersey gönlünce olsun insallah allah sana ve hepimize ömrü uzun hayirli eli aya düz evlatlar nasip etsin.umarim hersey yolunda gider ve nekadar da sancin olsa dayan canim bebegi görünce unutacaksin nasil olsa....allaha emanet ol.bebisle ikinizede kolay gelsin

belize

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
allah kurtarsin canim hayirlisyla melegini kucagina alirsin isallah saglikli sihhatli...dualarim seninle...
sevgiler:)

redlight71

*AŞKIM ve ÇOCUKLARIM*
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
21
Yüce Mevlam yavrunuzu sağlıcakla kucağınıza almanızı nasip etsin.Allah yardımcınız olsun....

CHOCOLATEA

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
Beklenen gün gelmiş.:dance:

Allah bir avazda kurtarsın acısız ağrısız kolay bir doğum olur bebeğinizi sağ salim kucağınıza alırsınız inşallah.:CüvCüv::emir_bebek:

Darısı diğer hamişlerin ve bebek sahibi olmak isteyen bütün bayanların başına:CüvCüv::CüvCüv:

elitu

Rabbim sen yardımcımız ol
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
allah kolay doğum nasip etsin. bir avazda doğur derler ya. sağlıklı sıhhatli bir yavrun olur inşallah. allah isteyen herkese ve bana da nasip eder inşallah.

EFSA3737

Aktif Üye
Pro Üye
Emoji Skoru
0
teşekkür ederim hepinize sizin içinde çok dua edicem dogum esnasında..inş normal dogum olur...

lora

buyrun benim!!!
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
7
hayirlisiyla bebegini kucagina alirsinn isallah cnm dualarimiz seninle allah yardimcin olsun bitanem

ayse38

canımın ta içisin sen:)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
canım yaaaaa seninle aynı mutluluğu yaşıyorum yarın bende oğlumu inş.kollarıma alacm rabbim yardımcımız olsun!!1:emir_bebek::emir_bebek:

Yukarı Alt