Doğumda sünnet

isilcevik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
merhabalar,
aranizda oglune dogumda sunnet yaptiran ya da yaptirmayi dusunen var mi? ya da konu hakkinda iyi ya da kotu bilgisi olan?

elmiranisa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
merhabalar,
aranizda oglune dogumda sunnet yaptiran ya da yaptirmayi dusunen var mi? ya da konu hakkinda iyi ya da kotu bilgisi olan?
Merhaba oğlum yok ama olursa doğumdan sonra 1 hafta içinde sünnet yaptırmak isterim.doktorların dediğine göre hem bebek acıyı fazla hissetmezmiş hemde vücut taze olduğu için yara çabuk iyleşirmiş.Hele son teknolojide. hemde sünnet ile bebeklerde idrar yolu enfensiyonları da minimuma iniyormuş.Bir yakınım bebeğini sünnet ettirmişti o söylemiştii.Ama sen en iyisi bir doktoruna danış daha detaylı bilgi verebilirler.Yardımcı olabildiysem sevinirim iyi geceler

esrayagmur

mustafa yusuf'um geliyo..
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
cnm benim oğluşum olcak daha erken ama kesinlikle 2 gün sonra sünnet yaptırcam plastik kıskaçyöntemi ile..bu şekile 20 kat daha az enfensiyon kapıyomuş hatta riks hiç yok.. ve o plastik kaskaç ilede idrarını çok rahat yapıyo bi araştır..mükemmel bişey bence..

aalev

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
Arkadaşlar 4 yaşında oğlum var ve doğumundan bir gün sonra sünnet ettirmiştik. Pediatri doktorları çok önermesede ürolog doktorları yeni doğmuş bir çocuğun sünnetinde bir sakınca görmedi. Biz de sünneti yaptırdık. Size şu kadarını söyleyebilirim, göbek bağı düşmeden önce pipisi iyileşmiş durumda idi. Hiç bir zorlukla karşılaşmadık. Hatta bizden sonra arkadaş grubumuzda erkek çocuğu olan herkes doğumdan hemen sonra çocuklarını sünnet ettirdiler. Hepsi de memnun. Şimdi yeni bir erkek çocuğum olsa hiç düşünmeden yine sünnet ettiririm.
Sevgiler

porti84

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
bende oglumu dogduktan iki gün sonra sünnet ettirdik.bir kere anestezi almasına gerek olmuyor acı hissi oluşmamış oluyor ayrıca idrar yolları enfeksiyonu riskide 0 indiriyorsun.sünneten sonra pansuman yapıorsun bir hafta ve bir pomad sürüyorsunuz.iyi ki yaptırmışım diyorum 5 günde hem göbegi düştü hemde pipisi iyileşti. biliyorsunuz türkiyede erkek çocuklarının üzücü sünnet hikayeleri oluyor ve çocuklar ileri yaşlarında bunun etkisinde kalıyor.kesinlikle yenidogan sünnetini işinin ehli bir ürologla tavsiye ediyorum.ilerde sünnet töreninide yaparsınız yemeginide çocugunuzda keyifli keyifli törenin keyfini çıkartır

foransys

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
merhabalar bizimde nisan 18 de bir oğlumuz olacak bende hemen sünnet olsun istiyorum ama sizler nerelerde sünnet ettirdiniz ve hangi branşa. ürologmu yoksa çocuk cerrahımı. birde devlet hastanesinde mi yaptırdınız. çocuğun hayatı söz konusu

Yukarı Alt