Doğumdan sonra dökülen saçlarınız geri geldi mi ?

victoryvivi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2018
5.316
6.642
4 aylık bebeğim var
Hayatımda böyle bir saç dökülmesi yaşamadım
Yan kısımlarda seyrelmeler oldu
Çok üzülüyorum

VosVos35

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2017
5.655
8.231
Hormonlar nedeniyle hamilelikte dökülmeyen saçlar, doğum sonrası birkaç ay içinde hızla dökülüyor. Benim de özellikle önler çok döküldü. Alnım açıldı resmen. Sonra dipten yeni saçlar geldi, minik minik, her yöne kıvrılan saç telleri :) yakında önümde kakül şeklini alacaklar inşallah

janejune

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2015
446
732
Hormonlar nedeniyle hamilelikte dökülmeyen saçlar, doğum sonrası birkaç ay içinde hızla dökülüyor. Benim de özellikle önler çok döküldü. Alnım açıldı resmen. Sonra dipten yeni saçlar geldi, minik minik, her yöne kıvrılan saç telleri :) yakında önümde kakül şeklini alacaklar inşallah
Kaç ayda geldi minikler?

victoryvivi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2018
5.316
6.642
Evet benim de önlerden çok geri gitti saç çizgim
Sevindim senin adına

waitforb

Üye
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2017
338
169
4 aylık bebeğim var
Hayatımda böyle bir saç dökülmesi yaşamadım
Yan kısımlarda seyrelmeler oldu
Çok üzülüyorum
4.ay hormonların değişmeye başladığı ay demişti doktorum bana 4.ayda dökülmelerin başlar demişti öyle de oldu ama şuan oğlum 1 yaşında merak etme geri de geliyor uzuyor da :) ben daha uzamaz sanıyordum o derece sabit kalmıştı boyu ama eski günlerime geri döndüm

Yukarı Alt