doktor beni deli etti­čśĽ

yaren060716

ÔŁĄ
Kay─▒tl─▒ ├ťye
17 Nisan 2019
160
58
k─▒zlar merhabalar ya bug├╝n o kadar sinir bozucu bir g├╝n ya┼čad─▒m ki bende genital si─čil ├ž─▒km─▒┼čt─▒ ge├žen sene 3 tane ve dondurtmu┼čtum hi├žbir test felan yapmadan yine ├ž─▒k─▒yor ve stresliyim haliyle . bug├╝nde ramdevumdu dedim gideyim g├╝zelce muayene olay─▒m kad─▒n do─čuma gittim doktora anlatt─▒m biz hov testi genital sigil u─čra┼čm─▒yoruz saglik ocagina gidin siz dedi ay bi sinir oldum cihazlar─▒ felan var da m─▒ yapmad─▒ u─črasmak m─▒ istemedi anlamad─▒m adam resmen beni saglik ocagina y├Ânlendirdi neyse bari bi smear testi yap─▒n dedim demeseydim burnumdan geldi o test ├žok a─črd─▒ ├Âyle b├Âyle de─č─▒l yada ilk kez yaptrdim o yuzden mibilmiyorum ama simdi ne yapmam gerekiyo ciddi ciddi saglik ocaklarinda hpv testivar mi ne yapmaliyim bu si─čillerle k─▒zlaryardimci olur musun baska b├Âl├╝me mi gitmeliyim yard─▒m l├╝tfen ­čśÉ­čśÉ­čśÉ

florence_N

Mrrro ├╝ye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
6 A─čustos 2016
5.883
9.541
30 ya┼č ve ├╝st├╝ kad─▒nlara yap─▒l─▒yor aile sa─čl─▒─č─▒ merkezlerinde. Ya┼č─▒n─▒z tutuyorsa hemsireden randevu isteyin.

Sengibi01

ÔÖą´ŞĆ
Kay─▒tl─▒ ├ťye
23 A─čustos 2019
89
61
Smear testi ├žok ac─▒mamas─▒ laz─▒m asl─▒nda, ben hissetmemi┼čtim bile. Yada el hafifli─či yada cihaz farkl─▒l─▒─č─▒ sebebiyle mi acaba bilemedim ­čÖä

Gebelikaski

G├╝nler ge├žiyor..
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
15 Mart 2019
788
698
Benimde smear ├žok ac─▒m┼čti ve cok rahatsz oldum kendimi kastim hep. Ama kimse inanmadi acimaz dediler. Hayvan gbi yapiyo devlet doktorlari

florence_N

Mrrro ├╝ye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
6 A─čustos 2016
5.883
9.541
30 ya┼č alt─▒ yap─▒lm─▒yor. Doktor neden ├Âyle demi┼č anlamad─▒m. Sa├žmalam─▒┼č.. Sa─čl─▒k bakanl─▒─č─▒na ba─čl─▒ sa─čl─▒kl─▒ ya┼čam merkezleri var. Oraya bir sorun ya da kad─▒n ve do─čum hastanesine gidin.

florence_N

Mrrro ├╝ye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
6 A─čustos 2016
5.883
9.541
HPV + olan kad─▒nlar─▒ jinekolojik onkolojiye sev ediyoruz. Hpvye kad─▒n do─čum doktoru bakmayacak da kim bakacak acaba.. Alas─▒ gelmemi┼č herhalde.

Degisken0

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
4 Haziran 2012
512
315
Bana smear yap─▒lmas─▒n─▒ dr kendi teklif etti..Devlet hastanesiydi ve ben 28 ya┼č─▒ndayd─▒m . Hi├žde ac─▒mad─▒. Ama ben alttan muaynelerde kendimi hi├ž kasmam . Belki hem ondan hemde dr un iyi olmas─▒ndan hi├ž ac─▒mad─▒..

Yukar─▒ Alt