Doktor burun deliklerimi çok kötü yaptı (resimli)

knuckles

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2019
19
1
Perşembe günü atel ve bandajları çıkardı doktor. Deliklerin çok kötü olduğunu fark ettiğimde söyledim ama kötü olmadığını, yeni burnuma alışmaya çalıştığımı söyledi. Ben de sorduğumda da söylüyorlar cidden çok kötü ve büyükler dedim ama o da henüz şiş olduğunu, zamanla geçeceğini söyledi.

Salı günü görüşmem var yine doktorla ve bu konuyu dile getirmek, geçmezse tekrar ameliyat olmak istediğimi söylemek istiyorum ama yine bir bahane üretecek diye korkuyorum. Senin eski deliklerin de büyüktü ancak bu kadar yapılabilir, daha fazla küçültemeyiz ya da küçültürsek nefes alma problemin oluşur falan derse, kabul etmezse ne cevap veririm, ne söylerim hiç bilmiyorum ve çok korkuyorum. Delikler çok büyük ve şişlikle alakası yok resmen içleri görünüyor, çok üzülüyorum ve ağlıyorum.😔

Eklentiler

Mirzoey

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2012
192
135
Deliklerin ebatı değişir mi bilemiyorum ama karşıdan görünürlüğü bir miktar azalıyor.

blge_03

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2016
440
313
bence gayet başarılı olmuş ve evet burun delikleriniz zaten genişmiş doktorluk degil şahsi fikrim

Durubeyaz16

Sen beni yenmedin...Çünkü ben seninle oynamadım.
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2017
730
1.800
Burun delikleriniz önceden de genişmiş. Bir miktar küçültüp tekrar dikmiş ama sanırım ancak bukadar olmuş. Biraz burnu dikleştirince tabiki açılmış delikler. Bence kötü değil. Tek ameliyatla bu kadar olur bence.

knuckles

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2019
19
1
bence gayet başarılı olmuş ve evet burun delikleriniz zaten genişmiş doktorluk degil şahsi fikrim
Burun delikleriniz önceden de genişmiş. Bir miktar küçültüp tekrar dikmiş ama sanırım ancak bukadar olmuş. Biraz burnu dikleştirince tabiki açılmış delikler. Bence kötü değil. Tek ameliyatla bu kadar olur bence.
Deliklerim önceden büyüktü evet ben de belki o sebepten düzelmemişlerdir diye düşündüm ama zaten burnu çok büyük olup da yaptıran herkesin ilk başta burun delikleri de büyük oluyor. Yaptırdıktan sonra ise bu kadar büyük deliklerle karşılaşmıyorlar diye düşünüyorum çünkü ilkten çok büyük olanların birçok yayınlanmış önce-sonra fotoğrafları hatta videoları bile oluyor. Yani bu bir engel olmamalı, en azından burun deliklerim uzun olsa bile bu şekilde çok geniş değillerdi. Burnuma oranla bu kadar büyük de değillerdi ve burun deliklerimin küçülmesini istediğimi de zaten söylemiştim oysa çok geniş ve doğallıktan uzak oldular.

Durubeyaz16

Sen beni yenmedin...Çünkü ben seninle oynamadım.
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2017
730
1.800
Siz çok üzülmüşünüz ama bence güzel olmuş. Doğal da olmuş. Minnacık delikli burunlar ben estetiğim diye bağırıyorlar.
Her burnu büyük olanın deliği geniş olmuyor ayrıca. Uzun olup kemerli olup deliklere hiç müdahale edilmeyen burunlar var. Ama tabiki beklentinizi drla önceden paylaşmışsınız onun ameliyat öncesi sizi aydınlatması gerekirdi.

Bence hiç üzülmeyin eski burnunuza göre harika bir burun olmuş. Teselli için söylemiyorum.

Nana2222

Bebegim nerdesin gel annenin sevkatli kollarına🥰
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2019
3.454
5.618
Eskisinden cok daha kapalı bence doktorun kalbini kırma yazık ya. barbi bebek burnu isteseydin yapardı herhalde demekki dogal bir görünüm istemissin dr da elinden geleni yapmıs

Yukarı Alt