Dökülen saçları nasıl temizliyorsunuz?

tr_lelli

çook da şaapmamak lazım :P
Kayıtlı Üye
1 Mart 2010
29.810
56.462
halılardaki saçı halı fırçası güzel topluyor..
halı yıkama fırçasını bi sudan geçirin sonra halının her yerinde sürterek bi gedirin sonra gözlerinize inanamayın:KK30:
benim saçım nede çok dökülmüş diyin..

rkyogn

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2009
1.377
11
halılardaki saçı halı fırçası güzel topluyor..
halı yıkama fırçasını bi sudan geçirin sonra halının her yerinde sürterek bi gedirin sonra gözlerinize inanamayın:KK30:
benim saçım nede çok dökülmüş diyin..
arkadaşa katılıyorum ben de aynen bu yöntemle temizlerim halılarımdaki kılları sonra ıslatıp lavabonun kenarına vurunca kıllar bütün olarak dökülüyo süper bişey bu plastik halı fırçası bu da resmi:))

pei

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2011
231
1
bende halı fırçası kullanıyorum en azından haftada 1 sefer yapıyorum süpürge en diptekileri cekmiyor çünkü.

kestane_sekeri

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2011
2.307
99
elektrik süpürgesinin fırçasını açıp o şekilde süpürüyorum, halıda zor gidiyo ama en azından topluyo saçları

damlasu000

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2019
1
0
merhaba arkadaşlar ben de bu dökülen saçları temizleme konusunda sorun yaşıyordum taşlar da beyaz olunca çok daha belli oluyor dökülen şeyler. geçenlerde pratik bilgilerle ilgili bir video izlerken orada gördüğüm yöntemi uyguladım ben memnun kaldım sonuç olumlu. orada bir fırça kullanıyorlardı ama ben fırçada rahat edemedim. şu bir tarafı süngerli bir tarafı lastikli olan özellikle camlar için kullandığımız aleti denedim çok daha rahat geldi. bunun için bir koli bantı gerekli. bantı yarısı dışarıda kalacak şekilde lastik tarafına yapıştırdım. ben tersten yapıştırdım arkası da destekli oldu böylece bunu saçların üstünden geçirince saçlar banta yapışıyor bantı söküp atıyorsunuz. yalnız sık sık değiştirmek gerekir saçın azlığına çokluğuna göre. ben bundan memnunun.

Hazal

Önce sevgiyi anlayalım / Şems
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
19 Mart 2010
12.374
12.102
Bende uzun saçı, açmayı seviyorum ama mecburen genelde toplamak yerine öruyorum

Gulcannnnnn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2019
77
11
Kızlar dökülen saçlar bayanların ortak problemi...yerlerde,koltukta,kıyafetlerde olması beni çok rahatsız ediyor.saç temizliği için neler yapıyorsunuz?saçları almak için önerdiğiniz bir şarjlı süpürge markası var mı?
Bunun için en pratik yöntem diket şarjlı süpürgeler.İlk evlendiğimde rowentanın almıştım onu epey kullandım sonra başlığını vs kırdım derken yeni bir tane aldım Arçeliğin.İkisi de çok iyi ama arçeliğin şöyle bir artısı var ortası çıkıyor ve el süpürgesi oluyor uçları var çekmece vs döküntü,kırıntı için hemen kullanabiliyorum.Dyson un da güzel hiç kullanmadım fiyatı yüksek diye alamadım fakat iyi olduğunu biliyorum.görselleri koyuyorum.Günlük bununla süpürdüğünüz taktirde evi hem hafif hem kablosuz yerlerde saçlar sorun olmuyor:)

Eklentiler

Yukarı Alt