• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
  1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
  2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
  3- Yüzünüze dokunmayın!
  4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
  5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
  5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Dolap uygulaması

milkk

.
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2019
2.020
2.822
Kızlar... bu korona olayları çıktığından beri benim satışlar son bir haftadır tamamen durdu☹☹... sizde durumlar nasıl ? Bu konuda moralim çok bozuldu ya satışlarım da güzel gidiyordu ama son bir haftadır tık yok☹
Ben de netten siparişi durdurdum. Gelen kargo uğruna eve virüs girerse kahrolur insan. Silmekle de olmaz.Firmalardan bile alıma çekinirken, direkt vatandaştan almak daha çok korkutuyordur sanırım.
 

milkk

.
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2019
2.020
2.822
Evet fiziken çekebiliyorsun paranı. kargoyu alıcı ödüyor. iade ederlerse, yani iade kabul olursa satıcı ödüyor..Eski defolu ürün satmanı tavsiye etmem. kimse eski püskü, defolu bir şeye 01 TL bile vermek istemez.. yanlışlıkla olsa bile iade etmek ister haliyle.. bir de profiline negatif yorum olarak bunları yazar.. Ürünün bir kusuru varsa onu açıklamada belirtmen ve fotoğraflarla da göstermen gerekiyor.. yani alıcı hoş olmayan Bir sürprizle karşılaşmamalı.. Kargo kısmı zaten işin en kolay kısmı ürün satılırsa uygulama seni yönlendirecek.
Çok teşekkürler.
 

milkk

.
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2019
2.020
2.822
FiltrekahvesevenKleopatra FiltrekahvesevenKleopatra peki kargoyu evimize ürün getiren kargocuya versek oluyo mu, yani şöyle. Bizim işyerine kargocu Sipariş için geldiğinde, biz de iade edeceğimiz ürünü veriyorduk oturduğumuz yerden. Çalışan insanız yaa, şubeye gitmem imkansız gibi, Zaten merkezde şubeler. Beni zorlayan kısım kargo olur o yüzden. Sanki sattım da :KK66:
 
Yukarı Alt