Dondurulmuş Embriyo İle Hamile Kalanlar

dehaaa

❤28.06.2018❤
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2015
2.542
2.226
34
Dondurulmuş embriyo ile hamile kalan arkadaşlar kaçıncı denemenizde hamile kaldınız bilgi ve tecrübelerinizi paylaşıpumut olursanız çok mutlu oluruz. ilk denemem ekim ayında negatifle sonuçlandı 2 tane dondurulmuş 3.gün emriyom var bu ayki adetle kullanıcaz inşallah.

dehaaa

❤28.06.2018❤
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2015
2.542
2.226
34
Canım ben bir tane dondurulmuş embriyo ile ilk denememde hamile kaldım çok şükür. İnşallah sağlıkla devam eder.
inşallahhh canımm. sağlıklı sıhatli bir bebek olarak doğurmak nasip olur sana. peki nasıl oldu dondurulmuş transfer süreci ne ilaçlar kullandn nasıl bi yol izlendi biraz bahsedermisin. bide öncesinde normal tüp bebek transferi olmuşmuydu yoksa direk embriyoların donduruup sonrasındamı dondurulmuş embriyo transferi oldu

aykumsal

Annesi minik sıpasını bekliyor ;)
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2014
1.720
1.753
inşallahhh canımm. sağlıklı sıhatli bir bebek olarak doğurmak nasip olur sana. peki nasıl oldu dondurulmuş transfer süreci ne ilaçlar kullandn nasıl bi yol izlendi biraz bahsedermisin. bide öncesinde normal tüp bebek transferi olmuşmuydu yoksa direk embriyoların donduruup sonrasındamı dondurulmuş embriyo transferi oldu
Canım benim bir tane embriyom oluşmuştu rezerv azlığı var. Bir yumurta çıktı oda embriyo oldu çok şükür. Tuttu.Öncesinde progestan fitil ve cironine jel kullandım. Bu kadar. İnşalalh bebişlerin tutunur seninde.

dehaaa

❤28.06.2018❤
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2015
2.542
2.226
34
Canım benim bir tane embriyom oluşmuştu rezerv azlığı var. Bir yumurta çıktı oda embriyo oldu çok şükür. Tuttu.Öncesinde progestan fitil ve cironine jel kullandım. Bu kadar. İnşalalh bebişlerin tutunur seninde.
İnşallah canm teşekkr ederm

yesim.a

Guru
Kayıtlı Üye
16 Mart 2009
392
94
33
Merhabalar
10 ocakda bende dondurulmuş transferimi yapıcam memorıal de daha önce 2 tane daha dondurulmuş yapmıştım ama sonuç negatif di umarım pozitifleri görürüz

balbadem2deli

Üye
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2016
299
114
35
Hanimlar bende dondurulmuş embriyo ile tedaviye başladim bugün beşinci günüm şimdi sadece climara fort bant kullanıyorum gecen ay transfer olcakti rahim duvari ince olduğundan ertelendi nasip olursa bu ay bakalim ne olcak Allah emeklerimizi boşa cikarmasin inşallah hepimizinki pozitif olur yaşadigimiz süreçleri paylaşalim

dehaaa

❤28.06.2018❤
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2015
2.542
2.226
34
inşallah pozitifleri görürürz kızlar bende beklemedeyim buay 20 si gibi adet olmam lazm şubat başlarındada transfer olur sanrm hakkımızda hayrlısı

Hummey

Hummey
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2017
1.295
860
28
Merhaba kızlar yaklaşık 1 senedir burdan takip ediyorum geçen ay tüp bebek tedavisine başlamıştık pko oldugum için e 2 degerim fırladı tedavim bu ay iptal edildi yumurtalarım cumartesi toplandı transferim diger ay olacak 3 embriyom kaldı 3. Günde donduruldu bitanesi 1. Kalite 2 tanesi 2. Kalite ben çok korkuyorum tutmazsa çözülünce hasar oluşursa diye :110:

Hummey

Hummey
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2017
1.295
860
28
inşallah pozitifleri görürürz kızlar bende beklemedeyim buay 20 si gibi adet olmam lazm şubat başlarındada transfer olur sanrm hakkımızda hayrlısı

Senle aynı zamanlara dek geleceğiz galiba canım bende bu ayın 18 i gibi adet olacağım.

antikdeniz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2012
3.316
560
Benim de ilk tedavim olumsuz oldu tuttu düştü daha doğrusu
Ikinci tedavim üç ay ara ile dondurulmuş emriyolarla oldu .bir oğlum oldu cok şükür onda da ikiz tuttu birini 9 haftada kaybettim oğlum şuan 26 aylık .şimdi tekrardan iki tane dondurulmuşum var onları denicez kısmet olursa

dertliyimmmmm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2013
15
13
ilk denememiz negatifti.. dondurulmus embriyolarimizdan birini 24 aralik'ta transfer ettirdik ve bugun pozitif sonucumuzu aldik.. progestan ve estrofem kullaniyorum.. bursa soranüs serbulent bey doktorumuz.. Allah isteyen herkese nasip etsin isallah..

antikdeniz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2012
3.316
560
İlki 3. Gün embriyosu idi geri kalanı 5. Gün embriyosu ile oldu
Bi oğlun varmış allah bağışlasın abi olur tez zamanda inş :)
Minik gelin seni erkek infertiletisinden Hatırlıyorum .hatta aynı sayfada bile Yazışmış olabiliriz:KK66:çok şükür canım Allah can sağlığı versin olur inş benim de 2 tane beşinci gün dondurulmuş embriyo var inş olur

balbadem2deli

Üye
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2016
299
114
35
Dün dondurulmuş transferimi oldum haftaya perşembe test günüm
Hayırlı olsun inşallah pozitif sonuç alırsın kaçıncı denemen emriyo kaç günlük birde eğer bilgin varsa rahim duvarı kalınlığın kaç ml çok soru sordum ama kusura bakma allah emeklerimizin karşılığını verir insallah

yesim.a

Guru
Kayıtlı Üye
16 Mart 2009
392
94
33
4. Denemem 5. Gün embriyosu en öldüklerinde 8.5 rahim duvarı ama transfer ederken kaçtı bilmiyorum transferden bir hafta önce ölçmüşlerdi

Hummey

Hummey
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2017
1.295
860
28
Ya arkadaşlar benim 3. Gün embriyosu donduruldu çok korkuyorum ben genellikle 5. Gün embriyosu oluyo hep

orchid87

Üye
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2017
157
75
33
Dondurulmuş embriyo ile hamile kalan arkadaşlar kaçıncı denemenizde hamile kaldınız bilgi ve tecrübelerinizi paylaşıpumut olursanız çok mutlu oluruz. ilk denemem ekim ayında negatifle sonuçlandı 2 tane dondurulmuş 3.gün emriyom var bu ayki adetle kullanıcaz inşallah.
ben dondurulmus embiroo ile hamile kaldım çok şükür ilk transverimde inşallah seninkide tutar