• Önemli uyarı ; outlook.*, hotmail.* gibi adrese sahip iseniz maalesef onay maili sizlere gelmediği için üyelik bu adresler ile üye olamaz, şifrenizi isteyemezsiniz.

Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Dondurulmuş embriyo transfer yapılırken ne tür hazırlıklar yapılıyor

Buseeeeee95

Üye
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2019
133
110
Merhaba arkadaşlar. Tüp bebek tedavisine başladık yaklaşık bi 10 gün önce yarın yumurta (opu) toplamam olucak. Yumurtam baya oluşmuş bu neden doktorum 2 ay sonraya bıraktı transferi. Vücudumun ilacları atması gerekiyormuş. Sorum şu transfer için tekrar gittiğinizde muayane edilip ilaçlarla rahim mi hazırlanıyor iğne mi kullanılıyor ? Benimle aynı durumda olan varmı ?

Mavibiberon35

Üye
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2018
201
152
Merhaba arkadaşlar. Tüp bebek tedavisine başladık yaklaşık bi 10 gün önce yarın yumurta (opu) toplamam olucak. Yumurtam baya oluşmuş bu neden doktorum 2 ay sonraya bıraktı transferi. Vücudumun ilacları atması gerekiyormuş. Sorum şu transfer için tekrar gittiğinizde muayane edilip ilaçlarla rahim mi hazırlanıyor iğne mi kullanılıyor ? Benimle aynı durumda olan varmı ?
Cnm merhaba bende dondurulmuslarla haftaya carsamba günü ilk transferimi olucam yaklasik 4 ay önce yumurtalarim toplandi benimde 35 tane toplandi ve ohss olmustum cigerlerime kadar su toplamistim cok zor zamanlardi hastanede falan yattim doktorum 2 adet atlatmam gerektigini söyledi fakat benim agrilarim sikayetlerim gecen aya kadar hep devam ettigi icin bu kadar bekledim adetin 2. Gunu gittim lucrin igne kullaniyorum yumurta baskilayici bide hap verdi rahim kalinlastirici bugun hastanedeydim hersey olmasi gerektigi gibi dedi dr carsambaya gun verdi ignemi sabah son kez vurulucam hapi insallah tutarsa 3 aylik hamilelik surecine kadar kullanicakmisim bide yarin jele basliyorum adetin ilk dununden sayarsak 22.gün transferim olmus olucak seninde hakkinda en hayirlisi neyse o olsun insallah Allahim bizimde yuzumuzu güldursun

Perfect Match

Shesintheresomewhere⚛️
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Mart 2015
84
94
Merhaba, transferden once doktor rahim kalinligina bakiyor.. yaklasik bes gun once de ilaclara baslatiyor.. ben transferden iki hafta onceye kadar nar suyu ictin.. rahim kalinlasmasina yardimci oluyormus.. ancak transferden iki uc gun once kestim, kabizlik olamamasi icin.. transfer oncesi saglikli beslenmek, yuruyus yapmak, dinlenmek ve mutlu olmak🥰 cok onemli bence.. ayrica dondurulmus embriyo transferinde sana daha fazla olabiliyor cunku hem rahim dinleniyor, hem biz😌 hayirli haberler alirsiniz insallah🍀😘

Buseeeeee95

Üye
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2019
133
110
Canım benim cevabın için teşekkür ederim bugün opu oldum 22 tane yumurta toplandı insallah kaliteli embriyo olusur Mart ayında regl olunda muayaneye gel dediler ilaclara o zaman başlatacaklarmış senin de hakkında hayırlısı olsun kuzum inslalah sağlıkla gelir bebiişlerimiz 🌸 @Mavibiberon35

Buseeeeee95

Üye
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2019
133
110
Sağol canım cevabın için insallah sağlıkla alırız bebislerimizi kucağımıza bugün opu oldum Mart ayında regl olunca gel dediler. Hayırlısı insallah nar suyunu duymuştum bende deniyeceğim teşekkür ederim 🙏🌸 @Martenitsa

Perfect Match

Shesintheresomewhere⚛️
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Mart 2015
84
94
Sağol canım cevabın için insallah sağlıkla alırız bebislerimizi kucağımıza bugün opu oldum Mart ayında regl olunca gel dediler. Hayırlısı insallah nar suyunu duymuştum bende deniyeceğim teşekkür ederim 🙏🌸 @Martenitsa
Marta kadar guzelce beslen, hatta vitamin falan da alabilirsin doktor verirse canim.. hayirlisi olsun simdiden.. bu arada ben bugun sonucumu aldim, pozitif❤🥰 pazartesi degerimin artisina bakilacak.. senin de guzel haberini bekliyorum🙋🏻‍♀️

Yukarı Alt