• İstediğin her konuda başarılı olabilirsin! Saklama Kendini…
    Detayları incelemek için tıkla!
  • Pınar Labneli Tarif Yarışması 4. Hafta yarışma başladı.
    Pınar Labne lezzetlerı yarışıyor. Her hafta birinciye süpriz hediyeler.
    Lezzetli yarışmaya katılmak için HEMEN TIKLA !..

Dostinex kullananlar!!

finncan

Kendine yaslanan dik yürür.
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2020
22
71
Merhaba kızlar 🌺 Prolaktin yüksekliğim sebebiyle dostinex verdi doktorum haftada bir kullanıyorum dün başladım şuan da da hiç bu zamana kadar görmediğim renkte koyu sarı bir akıntım oldu yaşayan var mı ilacın yan etkilerinde de böyle bir durum yazmıyor. Doktor korunmayın dedi ama ben korunmayı düşünüyorum şubat ayında bir kimyasal gebelik yaşadım. Ve göğüsleri şişen oldu mu kullanımda bilgisi olan var mı 😦 Bekarken tek göğsümde ince bir kıl vardı şimdi 2 göğüsümde kıl var çoğaldı bu arada diğer hormonlarımda bir sorun yok sadece prolaktin 😢

Queen88

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2018
311
132
31
Ben yaklaşık 3 yıldır düzenli dostinex kullanıyorum. Evet göğüs ucunda kullanma oldu ama çok değil tüycükler şeklinde rahatsız etmiyo. Yan etki yaşamamak için bol su için. Göğüs şişmesi ise dostinex kullanmadığım zamanlar oluyo. Ve doktor korunmayı dediyse korunmayı. Bu ilacın Bi zararı yok. 3 doçent doktor da aynı şeyi söyledi bana

Lebenweise

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2013
229
51
Merhaba kızlar 🌺 Prolaktin yüksekliğim sebebiyle dostinex verdi doktorum haftada bir kullanıyorum dün başladım şuan da da hiç bu zamana kadar görmediğim renkte koyu sarı bir akıntım oldu yaşayan var mı ilacın yan etkilerinde de böyle bir durum yazmıyor. Doktor korunmayın dedi ama ben korunmayı düşünüyorum şubat ayında bir kimyasal gebelik yaşadım. Ve göğüsleri şişen oldu mu kullanımda bilgisi olan var mı 😦 Bekarken tek göğsümde ince bir kıl vardı şimdi 2 göğüsümde kıl var çoğaldı bu arada diğer hormonlarımda bir sorun yok sadece prolaktin 😢
Kaçtı prolaktin normalde çok yan etkisi yok o ilacın ama

elooo88

Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2020
133
60
29
Ben dostnex kullandım 30 du değerim 2ye düştü bu ilaçla bir ay kullanımda hamilelik isteğiniz var ise ben kullandıktan 1 ay sonra hamile kaldığımı öğrendim

Lebenweise

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2013
229
51
Ben dostnex kullandım 30 du değerim 2ye düştü bu ilaçla bir ay kullanımda hamilelik isteğiniz var ise ben kullandıktan 1 ay sonra hamile kaldığımı öğrendim
Ya mr sonucun hala cikmadi 4 hafta oldu bekliyorum sabırsızlıktan ölecem bebek diye diye. Pro. 52 çıktı en son. Kafadan alıp icmemek için çok zor duruyorum o derece😭

mrvmtnbdk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2020
26
6
27
yaa gerçektenmii benimde 54 değerim doktor bu ilacı verdi bende bebek dusunuyorum aynı zamanda pcos var bende acaba gebeliği kolaylastırırmı bu ılac.

mrvmtnbdk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2020
26
6
27
Ya mr sonucun hala cikmadi 4 hafta oldu bekliyorum sabırsızlıktan ölecem bebek diye diye. Pro. 52 çıktı en son. Kafadan alıp icmemek için çok zor duruyorum o derece😭
ya bişey dicem değerin 52 yse neden mr verdiki doktorun benim doktorum 100un ustunde olursa mr cektırıyorum demişti seneler önce cok yuksektı benım bı ozaman cektırmıştim. ama içini ferah tut tedbir amaclı cektırmiştir kesin sonuc temizdir.

elooo88

Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2020
133
60
29
yaa gerçektenmii benimde 54 değerim doktor bu ilacı verdi bende bebek dusunuyorum aynı zamanda pcos var bende acaba gebeliği kolaylastırırmı bu ılac.
[/QUOTE
Benim de çikolata kistim var ilacı kullandım 1 ay sonra adetim gecikti ve hamile kaldığımı öğrendim

Lebenweise

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2013
229
51
ya bişey dicem değerin 52 yse neden mr verdiki doktorun benim doktorum 100un ustunde olursa mr cektırıyorum demişti seneler önce cok yuksektı benım bı ozaman cektırmıştim. ama içini ferah tut tedbir amaclı cektırmiştir kesin sonuc temizdir.
Yok canım 111 di mr çekelim dedi ben randevu alıp gidene kadar zaten 52 ye düştü öyle çekildim .

mrvmtnbdk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2020
26
6
27
insallah ya ama ben o ilacı kullanmıyorum suanda bana dostinex verdi değerim düşerse insallah ona göre bakıcaz artık

bgmtnk

Üye
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2020
171
151
26
Canım benim de yılda bir kez prolaktinim yükseliyor. 2020 Şubat ayında 72 çıkmıştı. Benimki tekrarladığı için doktorum MR istedi. Sonuç temiz çıktı iki ay dostinex kullandım ve değerim düştü. Bebek istediğimiz için doktor dostinex yazarken folikasit de yazmıştı. Eğer bir sorun olsa folikasit vermezdi diye düşünüyorum☺

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 11-04-2021

Hamileliğimin 12. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 199 gün kaldı.

Bebeğinizin yeni bir refleksi oluştu; Artık bebeğinizin başına dokunulduğunda ağzını açıyor. Buna aranma refleksi denir ve bebeğin besin kaynağını bulmasına yardımcı olur. Bebeğiniz doğduktan sonra emme işlemini bu refleks ile yapacaktır. Kalıcı dişler için diş tomurcukları ve ses telleri haline dönüşecek mebranlar(zarlar) bu hafta oluşmaya başlarlar. Bugün bebeğinizin mesane kesesi de oluşmaya başladı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 14 gr. - Yaklaşık boyu : 41 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Dertlidertli

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2020
60
39
32
Canım benim bildiğim prolaktin süt hormonu ve gebeliği engelliyor nasıl emzirdigimizde çok zor halime kalıyoruz onun gibi düşün demişti hoca. Dostinex ile prolaktin düşürüyorlar yani süt hormunu azalıyor ve hamile kalıyoruz diye anlamıştım hocadan , bende bir süre kullandım benden de beyin emar istedi temiz cikmisti