Dostluğun cinsiyeti olmaz denir???

winee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Karşı cinsten birine gerçekten 'dostum' diyebiliyor muyuz? Değer yargılarımız buna ne kadar izin veriyor?

deryagmur

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
Benim gerçekten "Dostum" diyebileceğim bir kişi var... Üstelik kız arkadaşlarımdan bile daha yakınım ona. O benim abim, dostum, arkadaşım... 3 yşımdan beri tanıyorum. Sık sık göüşüyoruz. Ne zaman derdim olsa ona koşabiliyorum. Beni en iyi anlayan insanlardan birisi o... Hayatımda olduğu için çok şanslıyım. Yaşasın canım abim!!! :KK70:

serayy

çook şeker
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
aslında biz bayanlar için bu söz kesinlikle kabul edilebilir ama erkekler genellikle bu tür ilişkiler diğer taraftan görebiliyorlar.
ne yaparsın yaradılış işte. onlarında suçu yok.:smile:

1kumtanesi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6
eğer baştan sınırları belirlersek erkeklerden çok iyi dost olur.

cranky

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
Valla şöyle söylim dostum olarak gördüğüm bir arkadaşım bana aşık oldu.Başka sözüm yok,söz sizin.

maviimsi

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
cranky .!.:
Valla şöyle söylim dostum olarak gördüğüm bir arkadaşım bana aşık oldu.Başka sözüm yok,söz sizin.
merhaba sanırım o seni kaybetmemek için senin onu gördüğün dost rolüyle bayağı ilerlemiş :) ama karşı cinsten biri ile dost olunabileceğini dünüşüyorum.. ama o da hemfikir olmak kaydıyla .. aksi takdirde sonuç seninkinden farksız olmaz sanırım

cranky

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
maviimsi .!.:
merhaba sanırım o seni kaybetmemek için senin onu gördüğün dost rolüyle bayağı ilerlemiş :) ama karşı cinsten biri ile dost olunabileceğini dünüşüyorum.. ama o da hemfikir olmak kaydıyla .. aksi takdirde sonuç seninkinden farksız olmaz sanırım

Haklı olabilirsin.Ama bu sebepten erkek arkadaşlarımla arama ister istemez mesafe koyar oldum.Valla erkek milleti sonra bela oluyor.

emcan01

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
17
baştan mesafe konulsa bile ateş ve barut . bence olmaz

G

GUNISIGI

Ziyaretçi
ya bence karşı cinsten dostluk elbet olabilir ama çok zor bir durum bnce benm de çok yakın olduğum arkdaşlarım var ama asla dostum diyemem

angelica

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
9
benim yaklasık 7 senedir çok yakın oldugum bir arkadasım var.. arkadasım değil dostum.. bazen seni kızım gibi görüyorum der bana.. bazen ben onun ablası gibi olurum :) benden 6 yas büyük ama..
çok seyler gecti hayatımızdan... o evlendi.. askere gitti.. sonra benim eşimle geldi askerden :) bilemezdim tabi o zaman eşim olacagını ama.. sonra ben evlendim.. aynı işyerinde çalışıyorduk.. ben işten ayrıldım..
onsuz başka bir işyeri çok zor geldi sonra..
ama o hep hayatımdaydı..
hergun msn i actıgımda ilk merhaba dediğim insan.. eğer msn i biraz geç açarsam bana kızan.. o açmazsa benim mail atıp hemen haber aldıgım..
herşeyimi paylaştıgım.. rahatça konuştuğum.. hayatımda kendimi çok rahat olarak anlattıgım belkide tek insan.. aynı şey onun içinde geçerli..
iyi ki hayatımda...
bence önemli olan sizi ne kadar anladığı karşınızdakinin ve sizin onu ne kadar anladığınız.. cinsiyet değil önemli olan..

Yukarı Alt