Dou karadeniz

elifxoxzge

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
arkadaşlar doğu karadenizi anlatacak kelime yok.Cennet gibi.Deniz tutkusu olayan,serin bir ortam arayan,tertemiz hava isteyen ve doğa ile içiçe olmak isteyen herkezin doğru adresi bence DOĞU KARADENİZ.

Deniznisan

Mutluluk ve huzur
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
183
bizde gitmeyi düşünüyoruz. canım siz turlamı gittiniz biraz bilgi verirmisin?

Evadne

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
ben geçen ay doğu karadenizdeydim.orayı görmeden yeşili gördüm demek yalan olur.enfes tek kelimeyle.. turla gitmedik.kendi aracımızla gittik.ankaradan hareket etmiştik.ama inanılmaz yorucu oluyor.bir daha gitmeyi düşünürsem ya tur ya uçak.. trabzon'da uzungöl'de kaldım. muhteşem bir yer. daha sonra rize'de ayder yaylası'nda konakladık. temiz havanın alası var oralarda.fakat çok soğuk oluyor.gitmeyi düşünürseniz ktedbirli davranın.temmuzun ortasında kazaklarla ceketlerle dolaştık.özellikle yaylalar çok soğuk.. ama değdi doğrusu.

gurbaa prenses

KK'nın Haylaz Kızı
Pro Üye
Emoji Skoru
199
o topraklarda doğmuş biri olarak kesinlikle ölmeden önce görülmesi gereken yerler oldugunu düşünüyorum :asigim:

leyl

Kulluğum Sultanlığımdır
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
kızlar karadenizde nisan ayında gidilebilecek uygun fiyatlı ama nezih bir otel biliyor musunuz?

pdrli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Bu yıl bende bir değişiklik yapıp akdeniz yerine doğu karadenize gideceğim .Acaba buraya turla gitmiş olanlar varsa bilgi verebilirler mi?

dila06

nazlıyım çok nazlııııı
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
bir karadenizli olarak.....
insan hayatı boyunca birdaha böyle yeşilllik göremez diye düşünüyorum arkadaşlar...oksijenden başı dönermi bir insanın yaw....
mutlaka ama mutlakaaaa gitmelisiniz....

serayy

çook şeker
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
Sadece doğusu değil, batısından itibaren çoook güzel bir bölge.
Annem düzceli, orada kaldığımız süre içinde hergün mutlaka gidilecek yerler buluyorduk, tam bir doğa harikası...

KIZILCIKLI

Kıskandığım Denizlerdesin
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
eşim ordulu ve karadeniz gelini olmaktan mutluyum :)) ormanı çok seviorum zaten kuşların cıvıltısı ınsanı baska alemlere goturuyor .. denize sıfır evimiz var , sagımda denız solumda orman muhtesem biyer tavsiyem ederim kesınlıkle.. ilk basta insanın bası donuyor zaten nereye bakcagını sasıyor :):)

crescentmoon

¢яєѕ¢єηт
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
kardeşim 7 yıldır o taraflarda ama bi türlü gidemedik, mezuniyet töreninde gideriz demiştik kısmet olmadı. inşallah kısmetse kız istemeye gidicez :) gitmişken gezeriz bi güzelde :)))

Yukarı Alt