Dove Terapy Onarıcı Bakım Serisi...

E

EU2

Ziyaretçi
Bir hafta kadar önce saçlarımın berbat olduğuyla ilgili bir yazı yazmıştım burada. Boyadan yıpranan, sertleşen, matlaşan caanım saçlarımı kurtarmanın yolu yok diye düşünürken bir arkadaşımın önerisiyle Dove Terapy Onarıcı bakım serisini aldım. Şampuan ve saç maskesini kullanmaya başladım ve 2. yıkamadan sonra saçlarım inanılmaz şekilde yumuşadı canlandı. Koyu Mavi renk kutudan olan Hair repairing mask ı özellikle herkese öneriyorum. Moralim inanılmaz düzeldi. Gerçekten de saçı onarıyor, besliyor ve güzelleştiriyor. Maske nin fiyatı 9-10 ytl civarı şampuan da 5-6 ytl Yani toplam 16 ytl civarı bir parayla saçlarımı kurtardım. :1yes2:

**SU**

çocukta yaparım kariyerde
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
8
kullanıyorum şu an dove terapi serisini şampuan,şaç kremi ve onarıcı maskesini. bencede süper ışıl ışık parlak ve yumuşacık saçlarım oldu.Ve uzadığını farkettim bu kullandığım yağlardan mı yoksa şampuandaki onarıcı serumdan mı bilemiyorum ama saçlarım 3 haftada çok değişti.tavsiye ediyorum.

asmunikal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
bende almak istiyorum birde badem yağı alıyım aktardan... saçlarım kaskatı boyadan ölü vaziyette en fazla 2 gün güzel sonra yağlı ve yapış yapış...:KK43:

S

sarı_papatya

Ziyaretçi
bende alıcam duydum çok güzel olduğunu

asmunikal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
bugün aldım dove terapy serisini natural colorsdan boya aldım ve aktardan saç bakım yağı aldım...inşallah kurtarırım saçlarımı.... eskisi gibi yumuşak olsunlar :çok üzgünüm:

piper

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
bugün aldım dove terapy serisini natural colorsdan boya aldım ve aktardan saç bakım yağı aldım...inşallah kurtarırım saçlarımı.... eskisi gibi yumuşak olsunlar :çok üzgünüm:
bir kaç yıl önce dove kullanmıştım... ilk bir ay saçlarım çok güzel oldu... yumuşacık ve pırıl pırıl... ancak daha sonra başka hiçbirşey kullanmadığım halde birden sertleşti saçlarım... ben de dove kullanmayı bıraktım... şimdi loreal elseve serisini kullanıyorum... açıkçası dove serisini tekrar kullanmaya cesaretim yok...

aycan38

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
ben ilk kez kullandım ve yumuşacık olduuuu

bubbles

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
benim saçlarımıda çok güzel yapmıştı ama 2. kullanımda aynı etkiyi göremedim

manikepizod

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
dove terapy nin şampuan ve saç kremini uzun zamandır kullanıyorum çok memnunum..yalnız her saç kremi gibi bunuda saç uçlarına sürmeye dikkat edin kızlar dökülme ve çabuk yağlanma yapıyo..

gxoxzdey_85

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
ben kesin konuşmak istemiyorum ama bu tarz ürünlerin çok fazla işe yaramadığını düşünüyorum tabi ki kişiden kişiye değişir ama sonuçta kozmetik ürünler içinde çok fazla onarıcı şey olmuyor şampuanların içeriğini inceliyorum mesela her şampuanda o temizleme özelliğin vermesi için bazı ortak maddeler olması zorunda zaten daha önce de okumuştum farklı olarak da mesela yağlı saçlar içinse mesela limon özü konuyor yani çok da etki etmeyecek bir şekilde sanırım ve önceleri çok yumuşak ve güzel yapan ürünler sonraddan o etkiyi vermiyor ya da saçı döküyor neden demek ki ekstra bir şey verilmiş ona silikon gibi ben elidor un bakım yağını aldım keşke almasaydım aktardan normal yağları alsaydım çünkü içinde dimethicone a benzeyen bir şey var cyclomethicone yani bi yandan tedavi bir yandan bozma gibi bir şey oluyor uzun lafın kısası çokfazla bu ürünlere itibar etmemek gerektiği düşüncesindeyim

Yukarı Alt