1. Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...
  2. Merhabalar Ziyaretçi, Pınar ürün inceleme ankete katılım için tıklayınız.
    Notu Gizle

Dr. Bülent Cihantimur hakkında bilgi

Konusu 'Doktorlar, öneriler sorular, Estetik cerrahi tecrübeleriniz' forumundadır ve Bextra tarafından 29 Ekim 2007 başlatılmıştır.

27 Mayıs 2017
    Konu Sahibi : Bextra
  1. semraaydog

semraaydog Reklam içerikli mesajlarından hesap pasif edilmiştir, mesajlarına itibar etmeyiniz. Sahte Profil ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    3
    ama gercekten bende buna şahit oldum bir sitede asistanının ismini vermişler güya çok ilgisiz ve ukalaymış..ben fiyat bilgisi için aradığımda aklımda kalanları tereddütlerimi sordum onu da sordum öyle bir personelimiz yok dediler...yani nden bunları yapıyorsunuz ki? gerçekten burnundan şikayetci olan ameliyata ihitiyacı olan bircok insan var bari onlarla dalga geçmeyin yazık günah ya

berrak___ bunu beğendi.
  2. 29 Mayıs 2017
  3. semraaydog

semraaydog Reklam içerikli mesajlarından hesap pasif edilmiştir, mesajlarına itibar etmeyiniz. Sahte Profil ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    3
    Merhaba arkadaşlar, benim bildiğim doktorun kendine özel geliştirdiği teknikleri var hatta onun tekniklerini kullanıp aynı isim altında basit kliniklerde bu işlemler yapılıyormuş ve sonuç hezeyan...kim bilir hangi maddeleri kullanıyorlar:KK43: İyi ya da kötü yorumları okuyorum ama Dr.Bülent bence alanında iyi çünkü google da bile arama yapsam hep yaptığı operasyonlar aldığı ödüller vs çıkıyor.. Burnu yamuk olanlar nasıl oldu bilmiyorum adam yamuk bir burun neden yapsın ki mantıksız geldi bana.. Kemeri olanlar için daha farklı bir işlem uyguluyor galiba, dolgu gibi bi şey. on dk sürüyormuş açıkçası oda bana garip geldi.

4. 30 Mayıs 2017
  5. berrak___

berrak___ Üye Üye

Beğenildi:
    44
    Ödül Puanları:
    13
    evet öyleymiş maalesef.
    doktorlar girip birbirleri hakkında yorum yapıyorlarmış

6. 31 Mayıs 2017
  7. semraaydog

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    3
    İşte çok yanlış burda bizi de şaşırtmaya çalışıyorlar.. Alanında başarılı kişilere bence böyle yapılmamalı !

berrak___ bunu beğendi.
  8. 2 Haziran 2017
  9. Efe Yeliz

Efe Yeliz Reklam içerikli mesajlarından hesap pasif edilmiştir, mesajlarına itibar etmeyiniz. Sahte Profil ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar böyle girip başarılı doktorların adını karalamanın bir mantığı yok yapılan çok yanlış. Herkesin gözü var beyni var çok şükür girip bir şeyler okuyup araştırılabilir bence.

10. 3 Haziran 2017
  11. Kazen

Kazen Babalar ve Oğulları Yönetici

Beğenildi:
    27.968
    Ödül Puanları:
    663

Bir bitmediniz....

aysepek
    deryaburda
    efe-yeliz
    giz65
    melike1365
    ozece
    semraaydog

12. 15 Temmuz 2017
  13. denizzz16

denizzz16 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    1
    Birçok yorum yapılmış hakkında inanın okumadım bile.Tüm objektifliğimle yazıyorum.9 yıl önce kendisine rinoplasti ameliyatı oldum.Aynı gün apar topar taburcu edildim.Ameliyat sonrası üzerinde alçı varken burun delikleri o kadar farklıydı ki.Biri dik normale yakın,diğeri ise küçücük şekilsiz.Karşıdan bakıldığında zaten küçük olan görünmüyordu bile.Kontrollerde şişlikler inince düzelir vs geçiştirdi.Asıl şoku alçı çıktığında yaşadım.Bir taraf tamamen çökük duruyordu.Yani o kadar belli ki farkedilmemesi imkansız.Yüzümün orta yernde tamamen asimetrik bir burun!Bana ısrarla düzelicek dedi.Rinoplasti geçiren arkadaşlar bilirler evet alçı çıktığında inanılmaz şiş ve kaba bi görüntü vardır ama Bahsettiğim şey çöküklük.Sanki sol taraftaki kıkırdaklar burun ucuna doğru çöküp yığılmış gibiydi.3 ay sonra lokal bir operasyon yaparız dedi artık ben ısrarcı olunca.Yoksa ona göre normaldi o burun.3 ay sonra lokal bir operasyon yaptı.Keşke yapmasaydı.Çökük olan kısıma dolgu enjekte etti.O da asmetrik oldu zaten burun deliği tüm berbatlığıyla hala ordaydı.Sonra gitmediğim dr kalmadı yıllar içinde Barış Çakır dan tutun üniversite hastanelerindeki profesörlere.Hepsi şaşırdı ve dokunmak istemediler.Enjekte ettiği maddeyi bilmiyoruz dediler,kıkırdak kalmamış dediler,cilt çok incelmiş dedler vs vs. Umudum kırıldı.Ve ben 10 yıl o burunla yaşadım.10 yıl boyunca bir sürü insanın sorusuyla başettim,"neden böyle oldu? " "Niye yaptırmıyosun?" 2 hafta önce daha önce başka bir arkadaşımın burnunu yıllar önce yapan KBB uzmanı epeydir de sosyal medyadan izledğim bir doktorun da fikrini almak istedim.Şaşırdı o da.Mutlak revizyon öneririm dedi.Daha önce olan biteni anlattım.Merak etmeyin daha kötüsü asla olmaz dedi.Güvendim.5gün sonraya ameliyat günü aldım.Ve şu anda elimde ayna yaptığı inanılmaz güzel burnuma bakmaktan alamıyorum kendimi.Tavsiye öneri forumlarında isminin geçmesini istemiyor.Yazmıyorum ismini.Bülent Cihantimur tarafından bozulan psikolojimin geçen yılların telafisi yok ama bugünleri de görecekmişim.Bu benim rinoplasti tecrübem.Bülent Cihantimur la ilgili görüş belirtmeden edemedim.Sevgiler..

Burberry77 ve Reyhanzade bunu beğendi.
  14. 18 Temmuz 2017
  15. Reyhanzade

Reyhanzade Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    3
    Kurum / Kişi kötüleme ...

Son düzenleyen: Moderatör: 19 Aralık 2017
    berrak___, Burberry77 ve denizzz16 bunu beğendi.
  16. 3 Ekim 2017
  17. CryCry

CryCry Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    1
    Öncelikle çok gecmiş olsun kötü rinoplasti tecrübesi yaşayan herkese.Medya vasıtasıyla çok reklam yapan doktorlardan uzak durulmalı anladığım kadarıyla.Maalesef plastik cerrahi özellikle en çok yapılan rinoplasti KBB de dahil ticarete dönüşmüş.Çoģu doktor para kazanmal için daha başka ne yapsam derdinde.O yüzden şu insanlara empoze edilen sahte güzellik anlayışından uzaklaşıp kendini sevmeyi öğrenmek gerek.Bunu geçirdiğim basarisiz bir operasyondan aldığım dersten dolayı söylüyorum.

Reyhanzade bunu beğendi.