1. Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...
  2. Merhabalar Ziyaretçi, Pınar ürün inceleme ankete katılım için tıklayınız.
    Notu Gizle
  3. Notu Gizle

DR BÜLENT CİHANTİMUR YAĞ ALMA, POPOYA YAĞ TRANSFERİ

Konusu 'Vücut Estetiği' forumundadır ve HYPNOSE99 tarafından 13 Ağustos 2017 başlatılmıştır.

13 Ağustos 2017
    Konu Sahibi : HYPNOSE99
  1. HYPNOSE99

HYPNOSE99 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    1
    Dr Bülent cihantimur a yakın zamanlarda herhangı bır operasyon yaptıran var mıdır? Ağrısız yağ alma diye fda onaylı bır sistemle yağ alındığı yazılıyor sitesinde kendisiyle gorusmeye gıdıcem. Ama oncesınde bılgı almak ıstıyorum deneyimli hastalardan. Yağ alma işlemlerinde genel olarak acı hissi nedır yanma mı oluyor batmamı nasıl bır agrı yasanmakta merak ediyorum. Ayrıca yağ transferi yaptıran vrmı? Popoya yağ transferi yaptırmak istiyorum.

2. 2 Ekim 2017
  3. Mamazita

Mamazita Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    1
    Gittinizmi gorusmeye? Bende aynı sey arastırıyorum

4. 4 Ekim 2017
  5. HYPNOSE99

HYPNOSE99 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    1
    Görüşmeye gittim fakat çok büyük hayal kırıklığına uğradım. Daha önce forumlarda okumuştum ama belki fake diye yazılmıştır diye düşünüyodum. İlk önce asistanıyla görüşme yaptım. Sonra kendisi geldi fakat asistanıda görüşme esnasında yanımızda oldu. Çok rahatsız ediciydi. istediklerimi anlattım lakin kendisi hiçbir şekilde bilgi veren açıklama yapan bir doktor değil ağzından zorla laf alınıyor. 5 dk görüştük daha sonra vücuduma baktı 2 dk sürdü o esnadada asistanı bizimleydi. Gördükten sonra acıklama yapmadan odadan çıktı asiatanı direk fiyat verdi noldugunu anlamadım. Dr bey gelmicek mi dedim gelıcek dedı yanı tamamen duygusal. Zaman harcamıyolar once acıklama yapılır en son fıyat konuşulur. Bu arada asistanından öğrendiğim ağrısız bir işlem yok ağrı var kişiden kişiye ağrı eşiğine göre değişiyormuş. Ben memnun kalmadım arayışlarıma devam ediyorum. Ücret ödiyerek gittiğim görüşme tamamen hayal kırıklığı.

6. 4 Ekim 2017
  7. arzum77

arzum77 MEMETÖR :)) Pro Üye

Beğenildi:
    11.248
    Ödül Puanları:
    288
    Merhaba..
    Vücudunuzdan iyi yağ çıkarsa poponuzda güzel bir değişim olur tabi. Ama alınan yağlar direk popoya enjekte edilemiyor. Ayrıştırılıyor kalan iyi yağ enjekte ediliyor. Yani çok az yağ çıkarsa çekilen onca sıkıntıya ve masrafa değmez İnan’ın.
    Tavsiyem popo protez ike birlikte Lipo yapılması ve gerekirse yag enjeksiyonu ile tamamlanmalı.
    Kalıcı olan yöntem protezdir tabiki,ama dediğim gibi büxuttan fazla miktarda yağ alınır ve enjekte edilirse zamanla erime miktarında göz önüne alınırsa sadece Lipo ve yağ transferide düşünülebilir :KK66:
    Doktorla çok iyi değerlendirme yapılmalı,konuşulmalı. Sonuç sizi tatmin etmeyecekse hem siz üzülürsünüz hemde doktor.
    Liponun ağrısız bir yöntemi yoktur. Yanma şeklinde bir agrısı oluyor. Arka sırt ve bel kısmından alınan yerler sırtüstü yatınca çok rahatsız ediyor. Karından da öyle. Çok spor yapmış ve hamlık agrısı olarak devam ediyor. Morluk oluyor.. bir ay sürebiliyor.
    Gözünüz korkmasın ama,sonuç gözünüze iyi görünürse o ağrıyı yaşadığınızda bile pişman olmuyorsunuz :KK66:
    Umarım kendiniz için en doğru kararı verirsiniz :KK66:

Loiseaxblue bunu beğendi.
  8. 5 Ekim 2017
  9. Mamazita

Mamazita Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    1
    Ben ınstagramdan ulaştım kendisine resimlerimi gonderiniz hemen cevap yazdı. Sorularımı cevapladı. Bana verdiği fiyat bel, karın, sırt 9000.sana ne kadar verdı?

10. 5 Ekim 2017
  11. HYPNOSE99

HYPNOSE99 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    1
    Arzum çok teşekkürler bilgi ve açıklamaların için burdaki tecrübeler sayesinde kafamda operasyon süreci daha netleşti.Umarım herkes arzuladığı bedene sahip olur.

arzum77 bunu beğendi.
  12. 5 Ekim 2017
  13. HYPNOSE99

HYPNOSE99 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    1
    Ben kendi deneyimimi paylaştım sadece umarım sizin görüşmeniz daha olumlu geçer.Bende ınstagramdan hayallerle gitmiştim.Söylediğiniz rakamlarla klnikteki başka dr lar ameliyat yapıyordur.Kendisi euroyla fiyat vermekte o rakamlara o kadar bölge ımkansız size özelden yazarım

14. 7 Ekim 2017
  15. cadizella

cadizella Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    76
    Neden asistanın içerde bulunmasından rahatsız oldunuz anlamadım. Bence doktorun bu şekilde tercih etmesi daha doğru. Tek başına bir bayanla kapalı kapılar ardında durmak istemiyordur. Yanlış anlamayın size bir şey demiyorum sadece bana yanlış gelmedi öyle davranması.

16. 8 Ekim 2017
  17. HYPNOSE99

HYPNOSE99 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    1
    Ben dr la birebir görüşmeye gittim lakin sanki asistanla görüşmeye gitmiş gibi oldum görüşme öncesinde ve sırasında sürekli asistan konuşuyodu.Muayne aşaması hadi bir derece yınede bana sorulmalıydı. Ama konusurken asistanın yanımızda olması rahatsız ediciydi. Benim için hassas bulduğum bır konu birebir olmak daha rahat hissettirirdi hasta psikolojisi belkıde. Siz yada baskası için sorun olmayabilir ben zaten kişisel görüşümü paylaşıyorum. Muayneden sonra doktorun yorum yapmadan ve bilgi vermeden hemen odadan çıkması ve asistanının hemen hesap makinesini alıp fiyat vermeye çalışması kesinlikle kabul edilemez şaşkınlıkla ne olduğunu çözmeye çalıştım. Fiyata göre ödiyebilicek potansıyalınız varsa doktor gerı gelıyor. Onuda ben çağırdım bilgi verirmisiniz nedır muayne sonrası görüşünüz diye. Bana verılen cevap ıyı olur demekten başka birsey değildi. Yani genel olarak 400 tl ödiyerek gittiğim randevudan tatmin edici bilgi alaka ve hizmet alamadım. Bunlar benim tecrübe edindiğim genel görüşlerim.Bütünüyle memnun kalmadığım bir görüşme oldu benım için.

ozlemdost ve arzum77 bunu beğendi.
  18. 9 Kasım 2017
  19. Love_Women

Love_Women Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    210
    Ödül Puanları:
    93
    kendisi bana instagramdan aynı bölgeler artı yağların kalçaya enjektesi için 20 000 tl fiyat verdi,şok oldum.Nasıl oluyor anlamadım???