Dr. Erdinç Ak Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Skaplaan

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
Arkadaşlar 4.haftadayım baya rahatım şişkinlikler hala var ama görenler çok brğeniyor.

serolinka

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
10
Ameliyat icin o kadar cok arastirdik ki doktorlari herkes her biri icin farkli seyler yazmis. Karar verirken cildirma asamasina gelmistim. Hem ogretmenimden duydugum bir doktor erdinc bey. Gercekten o kadar dogal oldu ki. Yine tereddutlerim vardi fakat son olarak tesaduf bi arkadasim da erdinc beye olmus. Yine dogal bir burun. Ve tarzi kesinlikle ayni degil. Herkesin suratina gore yapmis gordugum kadariyla. Ben kararim verdim. Cok zor oldugunu bildigim icin de yorum yapayim dedim:)) isteyenlere fotograf atabilirim✌️

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
Bana atabilirmisiniZ

serolinka

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
10
Ben oldum ve gram acı hissetmedim. Gerçekten başarılı bir doktor giderken çok soru işaretleri vardı kafamda ama tam istediğim gibi oldu. Çok doktor araştırdım maddi boyutunu geçtim işin ama Erdinç Bey e 4 tanıdığım yaptırmıştı ve hepsi çok memnun. Eğer istiyorsanız hiç düşünmeyin.

okuyucuu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4.125
kızlar merhaba erdinç bey i araştırırken buldum ben estetik yaptırmayacağım ama burun etlerim var ilk başta devlet hastahanesinde yaktırdım ama daha çok alerjik durumum nüksetti artık rahat değilim ve geniz akıntısı ağız kokusu yapıyor çok çok rahatsızım bu durumdan ötürü araştırma yaparken buldum . benim le aynı konuda şikayetle giden ve sonuç alan varmı acaba ?

Yukarı Alt