Dr. Erdinç Ak Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

serolinka

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2019
35
10
Ameliyat icin o kadar cok arastirdik ki doktorlari herkes her biri icin farkli seyler yazmis. Karar verirken cildirma asamasina gelmistim. Hem ogretmenimden duydugum bir doktor erdinc bey. Gercekten o kadar dogal oldu ki. Yine tereddutlerim vardi fakat son olarak tesaduf bi arkadasim da erdinc beye olmus. Yine dogal bir burun. Ve tarzi kesinlikle ayni degil. Herkesin suratina gore yapmis gordugum kadariyla. Ben kararim verdim. Cok zor oldugunu bildigim icin de yorum yapayim dedim:)) isteyenlere fotograf atabilirim✌️

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
Bana atabilirmisiniZ

serolinka

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2019
35
10
Ben oldum ve gram acı hissetmedim. Gerçekten başarılı bir doktor giderken çok soru işaretleri vardı kafamda ama tam istediğim gibi oldu. Çok doktor araştırdım maddi boyutunu geçtim işin ama Erdinç Bey e 4 tanıdığım yaptırmıştı ve hepsi çok memnun. Eğer istiyorsanız hiç düşünmeyin.

okuyucuu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2014
2.875
4.323
kızlar merhaba erdinç bey i araştırırken buldum ben estetik yaptırmayacağım ama burun etlerim var ilk başta devlet hastahanesinde yaktırdım ama daha çok alerjik durumum nüksetti artık rahat değilim ve geniz akıntısı ağız kokusu yapıyor çok çok rahatsızım bu durumdan ötürü araştırma yaparken buldum . benim le aynı konuda şikayetle giden ve sonuç alan varmı acaba ?

mrvv___92

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2016
8
2
Arkadaşlar daha önce de yazmıştım yaklaşık 3 yıl sonra tekrar yazıyorum. Erdinç Bey’e güvenip estetik ameliyat işine girişmeyin . Özellikle büyük , zorlu bir burnunuz varsa. Kendisine ameliyat olduktan 8 ay sonra yeniden revizyon rinoplasti oldum yani ikinciye düzeltme ameliyatı ve tabii ki de başka bir doktora yaptırdım ameliyatı şu an çok memnunum şükürler olsun 🙏 isteyene özelden doktorun adını da verebilirim. Erdinç Bey’in yaptığı burunla insan içine çıkamıyordum

Melda-cino

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2019
1
0
Ben oldum ve gram acı hissetmedim. Gerçekten başarılı bir doktor giderken çok soru işaretleri vardı kafamda ama tam istediğim gibi oldu. Çok doktor araştırdım maddi boyutunu geçtim işin ama Erdinç Bey e 4 tanıdığım yaptırmıştı ve hepsi çok memnun. Eğer istiyorsanız hiç düşünmeyin.
ameliyat dan sonraki burnu nun fotoğrafını bana atabilir misin acaba?

Yukarı Alt