Dr. Esabil Eker Hasta Yorumları (burun estetiği)

Surperi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2008
26
2
arkadaşım kendisine ameliyat oldu ve memnun. yalnız nasıl bir burun istediğinizi ayrıntılı anlatmanız gerekiyomuş kendisi sessiz, pek soru sormayan bi insan yani ayrıntılı şekilde gerekirse çizerek anlatmazsanız o da diğer cerrahlar gibi standart estetikli görüntüsü olan bi burun yapabilir diyo.

nixie6

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2012
127
1
kendisine 2.5 ay önce ameliyat oldum.burnumda bi degişiklik olmadı.açıkcası asla tavsiye etmiyorum.

NILBENNN

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2013
52
5
kendisine 2.5 ay önce ameliyat oldum.burnumda bi degişiklik olmadı.açıkcası asla tavsiye etmiyorum.
nixie6 biraz zaman geçmiş konunun üzerinden özelden msj yazamadığım için burdan yazıyorum. dr. esabil eker 'e ameliyat oldum ama hiç memnun değilim demişsin üzerinden
baya zaman geçmiş hala öylemi düşünüyorsun cevap atarsan çok sevinirim...

minh

Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2013
3
0
arkadaşım kendisine ameliyat oldu ve memnun. yalnız nasıl bir burun istediğinizi ayrıntılı anlatmanız gerekiyomuş kendisi sessiz, pek soru sormayan bi insan yani ayrıntılı şekilde gerekirse çizerek anlatmazsanız o da diğer cerrahlar gibi standart estetikli görüntüsü olan bi burun yapabilir diyo.
peki fiyatı ne kadr ben burun amelyati olucam ayriyetten estetik istiyorum

minh

Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2013
3
0
nixie6 biraz zaman geçmiş konunun üzerinden özelden msj yazamadığım için burdan yazıyorum. dr. esabil eker 'e ameliyat oldum ama hiç memnun değilim demişsin üzerinden
baya zaman geçmiş hala öylemi düşünüyorsun cevap atarsan çok sevinirim...
olan varsa bilgi verebilir mi doktor hakkında bende bu yaz olucam

poulux

Üye
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2013
28
0
dr Esabil eker sincan devlet hastanesındekı sanırım yanılıyomuyum ayrıca dr. esabıl eker fatıh polıkılındemı duruyo bılen arkadaşlar bılgı verebılırse sevınırım bende muayene olmak ıçın gıdecemde burada amalıyat olan arkşlar tecrübelerını baylaşırsa sevınırız tşkrler
ben yenımahalle devlet hastanesınde dr ali mümin aral muayene oldum nısanın 8 de amalıyat gunu aldım fakat kararsızım bırde dr esabıl eker e muayene olacam paylasımlarınız için tşkrler

Yukarı Alt