• İstediğin her konuda başarılı olabilirsin! Saklama Kendini…
    Detayları incelemek için tıkla!
  • Bil Kazan Yarışması 21 Eylüle kadar uzatıldı ve sorumuz yenilendi
    Soruyu bilen şanslı 20 üyemize Sesu Tüy Dökücü Krem hediye ediyoruz.
    Katılmak için TIKLAYIN!...
  • 3. Hafta Pınar Labneli Tarif Yarışması başladı.
    Pınar Labne lezzetlerı yarışıyor. Her hafta birinciye süpriz hediyeler.
    Lezzetli yarışmaya katılmak için HEMEN TIKLA !..

Dr. Esabil Eker Hasta Yorumları (burun estetiği)

Nissaa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2020
6
0
18
Ben 22 eylül 2004 doğumluyum yani 16 yaşindayim. Erbil hocaya gitsem burnumu yapar mi ? Bilginiz varsa söylrrmisiniz rica etsem🤗

Nissaa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2020
6
0
18
Merhaba ameliyati kaç tl ye olacaktiniz ? 🤗😊
Bende olmayi düşünüyorum da ortalama fiyqti merak ediyorum ve 2004 doğumluyum 16 yaşindayim bu doktor ameliyati kabul edermi sizce ya da 17 yasima geldigimde?

Nissaa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2020
6
0
18
Merhaba ameliyati kaç tl ye oldunuz ? 🤗😊
Bende olmayi düşünüyorum da ortalama fiyqti merak ediyorum ve 2004 doğumluyum 16 yaşindayim bu doktor ameliyati kabul edermi sizce ya da 17 yasima geldigimde?
Burun kirik oldugunda ücret ödenmiyor diye biliyorum doğrumu?

iremaktas

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2020
2
0
22
bu normal mi bilmiyorum ama benim de burnum fazlasıyla şiş. birinci ayımı doldurdum, alçım çıktığından itibaren burnum yamuktu. kemiğin törpülendiği kısım aşırı şişti ve burnum gerçekten yamuktu . herkes ödem dedi. sakin kalmaya çalıştım ama ucu da yamuktu ve moralim bozuluyordu. yandan aşırı bir sıkıntısı yoktu ama önden gerçekten hem çok şiş hem de yamuk bir burundu. ilk ay kontrolüme dün gittim. kapı önünde aşırı moralim bozuldu çünkü herkes burnumda sıkıntı olduğunu söyledi, yamuk olduğunu. içeri girince esabil bey baktıktan sonra eliyle kemiğe aşırı baskı uygulayarak sağ tarafımı oturttu. hani korkutmak için söylemiyorum ama kemik sesi duydum ve bir an kemiğimin kırıldığını falan düşündüm. yaşadığım acıyı anlatamam bile tamponda, ameliyatta bile böyle bir acı hissetmemiştim. kanadı biraz. sonra esabil bey aynaya bakmamı söyledi. yamukluğu direk farketmiş odaya girdiğimde. benim ağır masaj yapmam gerekiyormuş çünkü sağ tarafım çok ödemliymiş. kemiği oturtmak zorunda kaldığından böyle bir şey yapmış. ısrarla bir sorun olup olmadığını sordum . bana sorun olmadığını her şeyin yolunda olduğunu sadece şişlerim olduğunu bastırarak masaj yapmam gerektiğini söyledi. daha önceden bu tarz bir şey yaşayan var mı? ben hiç duymadım dünden beri de düşünüyorum... inşallah hepimizin burnu düzelir... :)
Rica etsem ön profilden fotoğrafınızı gönderebilir misiniz

gencwertherr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2019
15
3
23
Merhaba ameliyati kaç tl ye oldunuz ? 🤗😊
Burun kirik oldugunda ücret ödenmiyor diye biliyorum doğrumu?
Burun ameliyatları için en alt yaş sınırı 18, çünkü burnun anatomik süreci var onu tamamlamadan operasyona almazlar. Kırık olduğu için belli indirime gidilir

Kyil6

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2020
16
1
24
Merhaba ameliyat olacak hasta var mı? Zor bir süreç zaten beklemek ertelenince daha bi stres yapıyor insan. Ne zaman randevu başlayacak?

Mavis Deniz

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2019
1.084
287
Merhaba ameliyat olacak hasta var mı? Zor bir süreç zaten beklemek ertelenince daha bi stres yapıyor insan. Ne zaman randevu başlayacak?
Esabil ekere olmayı düşünüyorsanız bir kez daha düşünün bence çünkü birçok kişinin burnunu mahvetmiş bir insan

Kyil6

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2020
16
1
24
Esabil ekere olmayı düşünüyorsanız bir kez daha düşünün bence çünkü birçok kişinin burnunu mahvetmiş bir insan
Burda yorumları baştan sona okudum elbette memnun olmayanlarda vardı memnun olanda çok fazla. Insanın burun yapısına göre değişiyor, ben kendisiyle konuştum kendinden emin bir cerrah bu yüzdenuzun süre önce karar verdim. Bence bu biraz da şans meselesi ve dediğim gibi burnunuzun yapısına bağlı ayrıca mükemmel burun diye bir sey yoktur.

Mavis Deniz

ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2019
1.084
287
Burda yorumları baştan sona okudum elbette memnun olmayanlarda vardı memnun olanda çok fazla. Insanın burun yapısına göre değişiyor, ben kendisiyle konuştum kendinden emin bir cerrah bu yüzdenuzun süre önce karar verdim. Bence bu biraz da şans meselesi ve dediğim gibi burnunuzun yapısına bağlı ayrıca mükemmel burun diye bir sey yoktur.
Tabi sizin tercihiniz ben bir doktorda bu kadar olumsuz yorum varken kendimi riske atamam. Daha dün esabil ekere ameliyat olup burnu mahvolan ikinci ameliyatta da toparlanmamış biriyle konuşunca uyarmak istedim. Umarım sizinki iyi olur ama devlette de çok iyi doktorlar var.

Kyil6

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2020
16
1
24
Tabi sizin tercihiniz ben bir doktorda bu kadar olumsuz yorum varken kendimi riske atamam. Daha dün esabil ekere ameliyat olup burnu mahvolan ikinci ameliyatta da toparlanmamış biriyle konuşunca uyarmak istedim. Umarım sizinki iyi olur ama devlette de çok iyi doktorlar var.
Teşekkür ederim, risk her zaman var zaten ben bir yakınımın tavsiyesi üzerine gittim gayet güzel olmuştu.

Kyil6

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2020
16
1
24
Hangi doktorlar? Bir bilginiz var mı?

Mavis Deniz

ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2019
1.084
287
Hangi doktorlar? Bir bilginiz var mı?
Benim bir arkadaşım gazide yaptırdı. Nırmalde kemal fındıkçıoğlundan randevu almış ama amelşyatı başaasistanı yapmış. Ahsen öncü. Mükemmel ve doğal bir burun oldu. Diğerlerinin yaptığı burunları bizzat görmedim yanlış yönlendirme olmasın ama gata da onur gülel diye bir doktor var instagramdan bakabilirsiniz. Şehir hastanesinde de fatih gül e başarılı diyorlar. Not: ben ameliyat olmadığım için bu isimleri sadece duydum. Kesinlikle ben oldum siz de olun diye tavsiye etmiyorum.

Kyil6

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2020
16
1
24
Benim bir arkadaşım gazide yaptırdı. Nırmalde kemal fındıkçıoğlundan randevu almış ama amelşyatı başaasistanı yapmış. Ahsen öncü. Mükemmel ve doğal bir burun oldu. Diğerlerinin yaptığı burunları bizzat görmedim yanlış yönlendirme olmasın ama gata da onur gülel diye bir doktor var instagramdan bakabilirsiniz. Şehir hastanesinde de fatih gül e başarılı diyorlar. Not: ben ameliyat olmadığım için bu isimleri sadece duydum. Kesinlikle ben oldum siz de olun diye tavsiye etmiyorum.
Teşekkür ederim bende duydum açıkçası ama zaten randevu sonrası çok fazla gün veriyorlar.

gencwertherr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2019
15
3
23
Arkadaşlar merhaba, ben Esabil hocaya Nisan ayında ameliyat olacaktım ama corona girdi araya. Şimdi polikinlikler açık ama Esabil hocadan randevu alınmıyor. Bilgisi olan var mı acaba?