Dr. Esabil Eker Hasta Yorumları (burun estetiği)

gencwertherr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2019
15
3
22
Maalesef randevu sistemi kapalı ne zaman olur bende merak ediyorum, hastane bilgi de vermiyor. Siz ne zaman olacaktınız?
Ben Nisan10 da olacaktım, hastaneye gittim arayıp randevu alınacak dendi, ancak randevular hep dolu deniyor. Hastane randevusuz artık almıyor ne olacak bilmiyorum. Sizin ne zamandı?

Kyil6

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2020
12
1
23
Anlıyorum, umarım randevu bulabiliriz ve ameliyatı olabiliriz. Bir şey olursa haberdar ederim :)
Aynı şekilde bende :) burayı takip edeceğim, aslında esabil hocanın bir asistanı var mı ya da onun ameliyatlarıyla ilgilenen biri onunla iletişim kurabilirdik. Hemen hemen her doktorun oluyor

gencwertherr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2019
15
3
22
Aynı şekilde bende :) burayı takip edeceğim, aslında esabil hocanın bir asistanı var mı ya da onun ameliyatlarıyla ilgilenen biri onunla iletişim kurabilirdik. Hemen hemen her doktorun oluyor
Hiç asistanına dair bir şey duymadım, varsa bile bu hastane de değil de dışarı da özelde ameliyatlarını yaptığı yer de vardır. Ara ara arayıp randevuları sorgulamak lazım. Onun haricinde başka olabilecek doktor alternatifi biliyor musunuz ?

Kyil6

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2020
12
1
23
Hiç asistanına dair bir şey duymadım, varsa bile bu hastane de değil de dışarı da özelde ameliyatlarını yaptığı yer de vardır. Ara ara arayıp randevuları sorgulamak lazım. Onun haricinde başka olabilecek doktor alternatifi biliyor musunuz ?
Bir sayfa oncesinde bir arkadaş bir kaç doktor yazmış, ama devlet hastasinde çok fazla gün veriyorlar simdi başka doktora git sonra 5 ay bekle düşününce bile beziyorum sizin tarihinizde verilmiş neredeyse 1 sene beklemiş olacağız

gencwertherr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2019
15
3
22
Bir sayfa oncesinde bir arkadaş bir kaç doktor yazmış, ama devlet hastasinde çok fazla gün veriyorlar simdi başka doktora git sonra 5 ay bekle düşününce bile beziyorum sizin tarihinizde verilmiş neredeyse 1 sene beklemiş olacağız
Gazi üniversitesine gittiğimde randevular full doluydu ve sıra dahi alınmıyordu. Şu an zaten pandemi olduğu için randevu almak çok güç. Dediğiniz gibi 1 seneye kadar sarkabiliyor. Umarım Esabil hocanın randevuları bir an önce acılır, yoksa araya kaynayacak

Kyil6

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2020
12
1
23
Gazi üniversitesine gittiğimde randevular full doluydu ve sıra dahi alınmıyordu. Şu an zaten pandemi olduğu için randevu almak çok güç. Dediğiniz gibi 1 seneye kadar sarkabiliyor. Umarım Esabil hocanın randevuları bir an önce acılır, yoksa araya kaynayacak
Araya kaynayacak derken, elbette en son kimde ise sıra o şekilde ilerler zamanı olanlar da ertelenmiş olur yani bir haksızlık olacağını düşünmüyorum ama siz randevuyu takip edin

ozgekrdln

Üye
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2018
35
17
Kızlar randevular açıldı artık ben olalı 1,5 sene oldu :) aklınıza takılan herhangi bir şey olursa cebaplayabilirimm

pinaralp6606

Üye
Kayıtlı Üye
7 Mart 2019
3
0
26
Merhaba,
Bugün gittim bende randevular açılmış fakat henüz ameliyat için gün verilmiyormuş biraz daha bekleyeceğiz :KK43:(
Sizin ameliyat nasıl geçti çok acıyor mu ameliyat sonrası 🙂

Khgf21

Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2018
11
6
29
Merhaba 😊 Benim de randevum yarın. Ameliyat randevusu vermiyor, dediniz ama muayene, ameliyat testleri vs. de mi yapılmıyor? Boşuna mı gitmiş olacağım 🙄

Khgf21

Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2018
11
6
29
Merhaba 😊 Benim de randevum yarın. Ameliyat randevusu vermiyor, dediniz ama muayene, ameliyat testleri vs. de mi yapılmıyor? Boşuna mı gitmiş olacağım? 🙄

Khgf21

Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2018
11
6
29
Merhaba 😊 Benim de randevum yarın. Ameliyat randevusu vermiyor, dediniz ama muayene, ameliyat testleri vs. de mi yapılmıyor? Boşuna mı gitmiş olacağım? 🙄

piketswitch

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2020
5
2
25
Arkadaşlar ben de ameliyat olacaktım ancak virüs nedeniyle kaldı. Randevular açılmış ben gittim ama bir tarih alamadım. Çünkü daha estetik ameliyatlar başlamamış. Başka giden ameliyat randevusu alan olursa bu başlıkta belirtsin. Uzaktan gidecek olanlar ona göre doktor randevusu alır.

Yukarı Alt