• İstediğin her konuda başarılı olabilirsin! Saklama Kendini…
    Detayları incelemek için tıkla!
  • Pınar Labneli Tarif Yarışması 4. Hafta yarışma başladı.
    Pınar Labne lezzetlerı yarışıyor. Her hafta birinciye süpriz hediyeler.
    Lezzetli yarışmaya katılmak için HEMEN TIKLA !..

Dr. Esabil Eker Hasta Yorumları (burun estetiği)

sdnrbltc

Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2019
11
0
19
Esabil ekerin özel üzerinden yaptığı hastanenin adı ne acaba muayanede soyledi balgat bir sey bir sey diye devamini unuttum bilen biri söyleyebilir mi acaba ?

sdnrbltc

Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2019
11
0
19
Arkadaslar merak edenler için ben gittim bugün 19undaydi ameliyatim devlette yapilmiyor corona sebebiyle sadece özelde yapiyor

Dimple006

Üye
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2019
509
568

katrina06

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2020
2
0
21
Merhaba kızlar, yeni üye oldum. Esabil beyden randevular açıldı. 11 Eylül’e randevu aldım ilk görüşmem olacak. Ameliyat yapılmıyor dediniz, benim gibi ilk kez görüşen var mı bu sıralar ne diyor, herhangi bi tahmini ameliyat günü söylüyor mu? Bir de bu ara gidenlere fiyat olarak ne söylüyor devlet için yardımcı olursanız çok sevinirim.

leonne

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2020
22
0
21
Eki Görüntüle 1955921 Eki Görüntüle 1955920
Bugün 1 ayı tamamladım. Şişliklerden ötürü ancak foto paylaşabiliyorum. Burnumda şekil olarak özel bir isteğim olmadı. Tamamen Esabil hocama bıraktım. Çünkü işlevsel olarak çok sıkıntı yaşadığım için şekil 2. Plandaydı. Herkese geçmiş olsun şimdiden. Karar aşamasında olanlara kolaylıklar diliyorum. Asıl önemli süreç ameliyattan sonra başlıyor. Allah herkese şifa versin iyi akşamlar :)
Şuan ne durumdasınız bende Esabil Beye ameliyat olacağım

leonne

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2020
22
0
21
Merhaba kızlar, yeni üye oldum. Esabil beyden randevular açıldı. 11 Eylül’e randevu aldım ilk görüşmem olacak. Ameliyat yapılmıyor dediniz, benim gibi ilk kez görüşen var mı bu sıralar ne diyor, herhangi bi tahmini ameliyat günü söylüyor mu? Bir de bu ara gidenlere fiyat olarak ne söylüyor devlet için yardımcı olursanız çok sevinirim.
Görüşme nasıldı hangi hastahanede görüştünüz