Dr. Esabil Eker Hasta Yorumları (burun estetiği)

Khgf21

Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2018
17
6
29
Merhaba. Ben de memnun değilim 2 sene olacak ve revizyon için tekrar gidicem maalesef. Acaba gitsem ameliyat için testler yapılıp gün verir mi yoksa pandemi yüzünden sadece ertelenenlerle mi ilgileniyor? Teşekkürler

Khgf21

Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2018
17
6
29
Girmenizle çıkmanız bir oluyor. Kolunuzda serumla uyanıyorsunuz zaten ve hemşireler falan da çok ilgili. 1 gece kalınıyor hastanede. Hiçbir ağrı sızı hissetmiyorsunuz. Hiç ilaç da içmedim ben. Hatta, neden bu kadar ertelemeyin, diye hayıflanırım hâlâ. Aşırı korkak biriyimdir çünkü 😊 2-3 gün sızı seklinde kan akabiliyor. 3. ve 4. gün baya morarıp şişiyor ama krem sürüp sürekli buz koyunca idare ediyor insan.Sonra yavaş yavaş iniyor. Morartılar da sararıyor. Bütün yemekleri blanderdan geçirip yiyorsunuz, hep yüksekte yatıyorsunuz... 10.gün tampon çıkıyor, 15. günde de o lekeler ve şişlikler tamamen iniyor... Tabii burun ve çevresinde hafif hissediliyor şişlik, hissizlik ama zamanla alışıyor insan. Genel olarak çok da zor değil bence. Ben beyaz tenli olduğum için

Khgf21

Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2018
17
6
29
Girmenizle çıkmanız bir oluyor. Kolunuzda serumla uyanıyorsunuz zaten ve hemşireler falan da çok ilgili. 1 gece kalınıyor hastanede. Hiçbir ağrı sızı hissetmiyorsunuz. Hiç ilaç da içmedim ben. Hatta, neden bu kadar ertelemeyin, diye hayıflanırım hâlâ. Aşırı korkak biriyimdir çünkü 😊 2-3 gün sızı seklinde kan akabiliyor. 3. ve 4. gün baya morarıp şişiyor ama krem sürüp sürekli buz koyunca idare ediyor insan.Sonra yavaş yavaş iniyor. Morartılar da sararıyor. Bütün yemekleri blanderdan geçirip yiyorsunuz, hep yüksekte yatıyorsunuz... 10.gün tampon çıkıyor, 15. günde de o lekeler ve şişlikler tamamen iniyor... Tabii burun ve çevresinde hafif hissediliyor şişlik, hissizlik ama zamanla alışıyor insan. Genel olarak çok da zor değil bence. Ben beyaz tenli olduğum için
Belki de çok morardı falan. Herkesin 15 gün sürecek diye bi kaide yok ama yine de genel, ortalama

papatya_sever

‍‍‍
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2011
882
638
İyi akşamlar son dönemlerde esabil hocaya ameliyat olan var mı acaba süreci nasıl işliyor özelde yapılıyor sadece falan yazanlar olmuş ben devlette olmuştum üç sene önce çok memnunum kardeşim için düşünüyoruz şimdi de ama şehir dışından gelecek randevu işlemleri ile ilgili Bilgi verebilecek olam varmı ? Teşekkürler