Dr. Esabil Eker Hasta Yorumları (burun estetiği)

swtyheart

Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2017
430
627
Selamlar ben de esabil beye ameliyat olmayı düşünüyorum ama yaptığı 1 burnu beğenmedim olanlar lütfen yardımcı olun :KK43:
canim burun kisisine gore cok degisiyor ben burdan bi kizinkini gordun baya kemerliymis oyle bi olmuski muhtesem ama cok sorunu olmayanin istedigi gibi olmuyo bu biraz senin yuzune ve derine bagli doktorla alakasi yok.Yuzun buyukse ve sen kucucuk burun istersen olmaz karin deriliysen yine oyle olmaz. beklentini kendine gore ayarlicaksin

swtyheart

Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2017
430
627
merhaba 1 ay sonra burun estetiğim var esabil beye bana eylül sonu tekrar gel demişti şekil vs konuşmak için acaba randevu almama gerek varmı? ameliyat tarihim belli olduğu ve hastası olduğum için randevusuz gitsem öğlenden sonra kabul edermi?
kabul etmez sira alip git sonra odasina kabul etmiyor hakli olarak

queenunicorn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2019
10
0
kabul etmez sira alip git sonra odasina kabul etmiyor hakli olarak
Ben ilk defa gitmeyeceğim ki ama daha önce testlerimi yaptırdım, ameliyat için günümü bile aldım sadece ameliyattan 1 hafta önce gel konuşalım dedi öğlenden sonra randevusuz kişiler geliyor belki onlarla kabul eder.

swtyheart

Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2017
430
627
Ben ilk defa gitmeyeceğim ki ama daha önce testlerimi yaptırdım, ameliyat için günümü bile aldım sadece ameliyattan 1 hafta önce gel konuşalım dedi öğlenden sonra randevusuz kişiler geliyor belki onlarla kabul eder.
ogleden sonra ameliyati var hep. Sen yinede sor sira alayimmi diye. Ameliyat olcak kisiye bile sinirlendi iceriye sirasi olan girecek diye

Ytrdnc

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2019
3
1
Bu aralar çok ameliyat olan var, benim de salı günü. Morlukların ve şişliğin hızlı geçmesi için ne yapmak lazım, farklı bir şey bilen var mı

Yukarı Alt