Dr. Esabil Eker Hasta Yorumları (burun estetiği)

queenunicorn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2019
10
0
20 güne ameliyatim var ancak esabil beye 2 gündür sistem üzerinden randevu alamıyorum arkadaşlar, randevusuzda kabul etmiyormus ameliyat olacaksan bile ne yapmam lazım.

kyubra

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2019
19
1
önermiyorum bi arkadasım oldu o kadar sivri ve yukarıda oldu ki tekrar olacak. bi müşterimde olmuş 12.000 ye inanılmaz bi fiyat ve düşmüş burnu. benim olduğum doktoa olacak.

queenunicorn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2019
10
0
önermiyorum bi arkadasım oldu o kadar sivri ve yukarıda oldu ki tekrar olacak. bi müşterimde olmuş 12.000 ye inanılmaz bi fiyat ve düşmüş burnu. benim olduğum doktoa olacak.
bir kişinin başına bu geldi diye herkesin başına gelecek diye bir durum yok, benim çevremde kendisine ameliyat olan 4 kişi var ve gayet güzel burunları burda 20 bin tl veripte proflara pişman olan insanlarda var ayrıca esabil bey 12 bine ameliyat yapmıyor özelde olan ameliyatları max 5-6 bin bilmeden yorum yazmayın.

kyubra

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2019
19
1
bir kişinin başına bu geldi diye herkesin başına gelecek diye bir durum yok, benim çevremde kendisine ameliyat olan 4 kişi var ve gayet güzel burunları burda 20 bin tl veripte proflara pişman olan insanlarda var ayrıca esabil bey 12 bine ameliyat yapmıyor özelde olan ameliyatları max 5-6 bin bilmeden yorum yazmayın.
4 sene ameliyat olmayı bekledim araştırdım en sağlıklısı Özmen kara! Başka doktor tanımam üzerine esabil hocanın daha ne haberleri var siz bence ilk onları araştırın sonra benim yorumuma cevap verecek cüretti bulun kendiniz de. şimdi siz ona amliyat olacaksınız diye övmemi mi bekliyorsunuz ...? neyse 6 ay sonra umarım aklınıza gelir bu sçöyledikleriniz.

Son düzenleme:

queenunicorn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2019
10
0
Arkadaşlar aynı hastanede Ahmet beye randevu alabilirken esabil hocaya alamıyorum sistemde uygun randevu yok diyor, 3 gündür uğraşıyorum 20 güne ameliyatım var tahlil yaptırmam lazım olmazsa randevusuz gidicem ama onunda kabul etmiyormus yardimci olurmusunuz ne yapayım :KK43:

Yukarı Alt