Dr. Esabil Eker Hasta Yorumları (burun estetiği)

aaabbbcccc

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2019
31
11
Ben ameliyat olalı 2 aya yaklaştı. O kadar çok beğendim ki anlatamam. Bütün çevrem de çok beğeniyor. Ama benim önceki burnum da büyük değildi. Sadece kemer vardı çokk az da ucu düşüktü. Şu an memnun olmadığım kısım hafif yamuk ama ödemden nasılsa geçicek. Ameliyattan ilk çıktığımda böyle değildi sonuçta. Kapısında beklerken o kadar güzel olmayan burunlar da gördüm. Bence biraz şans işi. Önemli olan sizin özgüveninizin yerine gelmesi :) 2309 lira fiyat çıktı bana

Hypatia19

Üye
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2017
10
4
arkadaşlar burun estetiğim üzerinden 3 yıla yakın zaman geçti burun ucu şişliğim halen geçmedi ödem kaldı

sareilknurdemir

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2019
7
0
Merhaba bende 12 kasıma randevu aldım esabil beyden görüşecegim kac ay sonrasına randevu veriyor, ve biraz da korkuyorum iyi olmazsa ödem kalırsa bi yamukluk olursa diye mükemmel olmasini istiuorum.sizce ameliyat olmali miyim esabil beye gazi hastanesinede görunmek istiyorum ordaki doktorlar nasıl ? fiyatı falan ne kadar acaba ?

sareilknurdemir

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2019
7
0
Ben ameliyat olalı 2 aya yaklaştı. O kadar çok beğendim ki anlatamam. Bütün çevrem de çok beğeniyor. Ama benim önceki burnum da büyük değildi. Sadece kemer vardı çokk az da ucu düşüktü. Şu an memnun olmadığım kısım hafif yamuk ama ödemden nasılsa geçicek. Ameliyattan ilk çıktığımda böyle değildi sonuçta. Kapısında beklerken o kadar güzel olmayan burunlar da gördüm. Bence biraz şans işi. Önemli olan sizin özgüveninizin yerine gelmesi :) 2309 lira fiyat çıktı bana
Fotograf atabilir misiniz cok merak ettim.

Hemsiremmm51

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2016
1
1
Esabil hocam burun ameliyatımı yapalı 3 yıl oldu ve hiçbir sıkıntım yok Allah’a şükür 🙏🏻 çok memnunum ne bir çökme durumu, eğrilik vs sorunlarla karşılaşmadım. Hemşireyim ve kbb servisinde çalışıyorum rinoplasti olan hastalarımızla temas halindeyim kişiden kişiye değişiyor ameliyat sonrası sıkıntılı olanlar olduğu gibi çok memnun olanlarda var. Umarım herkesin gönlünce olur her şey

feyza96

Üye
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2019
16
7
Merhaba bende 12 kasıma randevu aldım esabil beyden görüşecegim kac ay sonrasına randevu veriyor, ve biraz da korkuyorum iyi olmazsa ödem kalırsa bi yamukluk olursa diye mükemmel olmasini istiuorum.sizce ameliyat olmali miyim esabil beye gazi hastanesinede görunmek istiyorum ordaki doktorlar nasıl ?

feyza96

Üye
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2019
16
7
Devlette 6-7 ay sonrasına gün veriyor çok yoğun. Ben özelde oldum 4.500 ödemiştim fiyat değişmiş olabilir. Süreç kişiden kişiye değişiyor çok zor geçirdim o konuda ol ya da olma demem yanlış olur fakat sonuç açısından kesinlikle memnun kaldığımı söyleyebilirim.

Yukarı Alt