Dr. Esabil Eker Hasta Yorumları (burun estetiği)

Glchn66

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2019
27
2
Yarın kontrolüm var mesela ama muayene sırası almayacağım . Randevulu hastalar ve muayeneler bittikten sonra benim gibi kontrole gelen ya da sonuç göstermek isteyen hastalara bakıyor. Saat 11 den sonra oluyor genelde.
Mrb bende esabil beye meme küçültme ameliyatı olmak istiyorum ama mhrs den randevu alamiyorum. 12. Cadde de mi oluyo kendisi. Sabah erken gitsem sıra alabilir miyim?

swtyheart

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2017
552
708
Tatlım öğlen 13.00 da girdim 14.30 da çıktım . Ameliyatım güzel geçti . Burnumda çok kemik vardı benim . Onları tamamen aldırdım. Anesteziyi atlatmam zor geçti biraz. Zaten ertesi gün hastaneden ayrıldık. Pazartesi tamponlarimi aldıracağım
cok korkuyorum yaa zamn yaklastikca vazgecesim geliyo uyuyup uyanmiycakmisim gibi geliyo kafamda bin bir turlu kotu senaryo yaziyorm sende boyle olmusmuydun

nurclg

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2019
8
1
cok korkuyorum yaa zamn yaklastikca vazgecesim geliyo uyuyup uyanmiycakmisim gibi geliyo kafamda bin bir turlu kotu senaryo yaziyorm sende boyle olmusmuydun
Bende ne heyecan oldu ne de heves açıkçası. Ben sadece nefes almaya odaklıydım ama kötü düşünme çünkü ameliyat gecesi hariç sıkıntı yaşamazsın alisirsin. Korkmani gerektirecek bir durum yok .

Bendebnn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2014
13
3
Merhaba ben de esabil beye iki ay önce ameliyat oldum, genel olarak memnunum ama burun ucum top gibi, sizce zamanla iner mi?? Benim kendisine gösterdiğim resimlerde burun uçları üçgendi ama benimki eski burnumun ucu gibi. Ameliyata girmeden once doğal olsun demiştim, acaba doğal istediğim için ucuna dokunmadı mı ki?

nurclg

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2019
8
1
Merhaba ben de esabil beye iki ay önce ameliyat oldum, genel olarak memnunum ama burun ucum top gibi, sizce zamanla iner mi?? Benim kendisine gösterdiğim resimlerde burun uçları üçgendi ama benimki eski burnumun ucu gibi. Ameliyata girmeden once doğal olsun demiştim, acaba doğal istediğim için ucuna dokunmadı mı ki?
Eğer şişlik gibi gözüküyorsa inebilir galiba. Bunun hakkında benimde bir fikrim yok malesef. 2 ay aslında şişliğin inmesi için yeterli bir sure ama 6 ay ile 1 sene arası burun yapısı belli olurmuş. Istersen bi Esabil Hoca 'ya görün. Bakarak kesin cevap verebilir.

Ezgart

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2019
6
0
Merhaba Bende 14 eylülde oldum bana da uzun geliuor biraz ama genel olarak memnunum

Yukarı Alt