Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak

Dr. Hasan Poyraz Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve pedeliza_a tarafından 31 Mart 2012 başlatılmıştır.

31 Mart 2012
    Konu Sahibi : pedeliza_a
  1. pedeliza_a

pedeliza_a Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    31
    hasan poyraz hakkında bilgisi olan,ameliyat olan var mı????narkozsuz ameliyat yapıyormuş!!!

2. 12 Ağustos 2012
  3. Gdior24

Gdior24 Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    31
    selam, ben hasan poyraza burun ameliyat olmak istiyorum ama burda kimse yaptirmadimi poyraza :KK50:????????????

4. 17 Nisan 2013
  5. simon5

simon5 Üye Üye

Ödül Puanları:
    16
    Ben hasan poyraz'a Şubat 2013'te burun ameliyatı oldum. Çok memnunum, tam istediğim gibi yaptı. Doğal yaptı.. Zaten hep yüzüne yakışanı yapıyor. Çok tecrübeli bir insan, yıllardır koşuyolunda kliniği var. Güvenebilirsiniz. Ben yaptırmadan önce araştırdım, ancak en çok hasan bey bana güven verdi, hissedersiniz zaten. Bazı doktorlar sadece para peşindedir,işinizde iyi yapmazlar. Hasan bey öyle değil.

6. 1 Mayıs 2013
  7. edaya

edaya Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    46
    kızlar özür dilerim ama her konuya bunu ekleyeceğim mesaj sayımı doldurmalıyım

8. 8 Mayıs 2013
  9. pinkys

pinkys Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    31
    arkadaşlar ücret ne civarlarda oldu hasan bey de öğrenebilir miyim?

10. 8 Mayıs 2013
  11. nomoderno

nomoderno Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Ödül Puanları:
    0
    evet olanlar güncel olarak fiyatların aralığını da belirtirlerse iyi olur

12. 1 Temmuz 2013
  13. didemby

didemby Üye Üye

Ödül Puanları:
    6
    merhaba arkadaşlar geçen hafta Hasan bey burun ameliyatımı yaptı ikizimle birlikte olduk hemde :KK70: ikizimin ameliyat korkusu vardı ama kendi bile ameliyat oldum mu olmadım mı hissetmedim diyor. demem şu ki kesinlikle tavsiye ediyoruz ne bir ağrı ne bir sızı yaşamadık çok az bir morluk oluştu o da artık normal yani olması gerekenden çok çok çok az. estetik olan arkadaşlarımızdan bizi görenler çok şaşırmıştı bu kadar ağrısız sızısız ve morluksuz bir halde olduğumuz için. :KK70: ve gerçekten çok başarılı bir doktor o kadar doğal oldu ki beni tanıyanlar dışında kimse anlamıyor estetik olduğunu hatta tanıyanlar bile farketmedim bile çok doğal olmuş diyorlar. yüzümle çok orantılı, olması gerektiği gibi yapıyor. arkdaşımızında dediği gibi diğer doktorlardan çok farklı tanıştığınızda anlayacaksınız içtenliği ve hastalarına gösterdiği ilgisiyle tam anlamıyla mükemmel birisi Hasan Bey. Piyasada ki fiyatlara kıyasla yapılan işlemle çok uygun bir fiyatta yapmakta ameliyatları. gidin bir görüşün konuşun derim kesinlikle pişman olmazsınız. etrafımdaki arkadaşlarımı estetik olmak isteyenlerin hepsini Hasan beye yönlendiriyorum ki herkeste soruyor zaten sonuçta ortaya çıkan başarılı bir ameliyat ve estetik olduğu belli olmayan çok doğal bir burun var :KK70: ikizimle çok çok memnun kaldık ...

14. 7 Kasım 2013
  15. essra1988

essra1988 Üye Üye

Ödül Puanları:
    6
    Merhabalar, Ben ve ablam da Hasan Poyraz'a burun ameliyatı olan şanslı hastalardanız :) Ablamla aynı gün arka arkaya ameliyata girdik, bugün ameliyat olalı tam 16 gün oldu. Şuan ikimizin de burnu inanılmaz doğal ve güzel sadece azcık şişlik kaldı oda zamanla oturup güzelleşecek eminim. Her şey bir yana ameliyattan sonraki süreç çok rahat geçti ağrı kesici bile almadık hiç ihtiyacımız olmadı çok şükür. Sadece göz altlarımızda morarma ve şişlikler oluştu oda çok normal zaten 2 haftaya kadar onlarda geçti. Biz Doktor Hasan Bey'e tavsiye üzerine gittik ve inanın başka hiç bir doktora görüşmeye bile gitmedik çünkü ilk gittiğimizde Hasan Bey bize çok güven verdi. Ablamla en büyük korkumuz sahte küçük kalkık yapay bir burundu. Sırf bunun için cesaret edemiyor, korkuyorduk ama Hasan Bey zaten isteseniz de yüzünüze yakışmayan burnu yapmıyor. Gerçekten tüm samimiyetimle söylüyorum ki ağrısız sızısız bir ameliyat süreci geçirmek ve sonrasında doğal bir buruna sahip olmak istiyorsanız kesinlikle tavsiye ediyoruz arkadaşlar gidin! İçtenliği ve profesyonelliği bence tartışılmaz...

Esra

Son düzenleme: 7 Kasım 2013
  16. 7 Kasım 2013
  17. pembebulutt

pembebulutt Üye Üye

Ödül Puanları:
    6
    fiyatlar nasıl peki ortalama olarak söyleseniz memnun olurum

18. 10 Kasım 2013
  19. essra1988

essra1988 Üye Üye

Ödül Puanları:
    6

Alakası yok arkadaşlar ben ve ablam odamızda iğne olduk devamını ve ameliyatla ilgili hiç bir şey hatırlamıyoruz genel anestezi olduk yani direkt uyutuyorlar.

Esra

Son düzenleme: 10 Kasım 2013
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.