Dr Mesut KAYA Burun Estetiği ve Burun Estetiği Öncesi Sonrası Öneriler

pulli03

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
9
Arkadaşlar aranızda Mesut KAYA'ya ameliyat olan var mı:)
Hem heyecan dolu hem de korku dolu günler geçiriyorum.:KK17:
Ameliyat günüm yaklaşık 3 hafta sonra ameliyat öncesinde neler önerirsiniz?
Çeşitli sitelerdeki sıradan öneriler değil de gerçekten bu süreci yaşamış geçirmiş insanlardan tavsiye almak bana daha gerçekçi geliyor. Tecrübelerinizi samimi bir şekilde paylaşırsanız çok sevinirim.:KK69:
Bir de son dönemde çıkan burun estetiği sonrası 2 ölüm haberleri daha da fazla korkuttu beni zaten genel anestezi durumu canımı sıkıyordu:KK43:Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz_?

Jovanovic

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
13
Merhaba ben de mesut kayadan ameliyat günü aldım haziran için :) genelde iyi şeyler duydum hakkında instagramdan eski hastalarına sordum çok övdüler. Ben de görüşünce baya sevdim mesut hocayı. Ama az önce antalyada burun ameliyatı olup ölen kızın haberini okudum bi korkmadım değil.. Bu forumdan bi kızla konuşmuştum mesut hocaya ameliyat olmuş ama ameliyattan sonra burnu asimetrik olmuş. Ona rağmen tavsiye etti kız ameliyat sonrası ilgisi çok iyi dedi. Dolgu yapmış asimetriyi düzeltmiş.

pulli03

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
9
KBB uzmanı olması beni biraz daha rahatlatıyor aslında sanki burunla daha alakalı gibi geliyor.
İnstagramda ben de takip ediyorum çok doğal ve hepsi birbirinden güzel ama burun deliklerini de paylaşsa aslında doktor bey daha güzel olacak.
Ameliyata nasıl hazırlanmalıyız tecrübeli arkadaşlar keşke yardımcı olsalar

Haberd

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
bende şuraya ilişeyim. radara aldım Mesut beyi :) özür dileyerekne kadar ücret ödeyeceksiniz, hangi hastanede olacaksınız?

Jovanovic

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
13
7.500 lira özel ortadoğu hastanesinde olacak

ecanes

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
Merhaba bende mesut hocyı düşünüyorum. amelyat günü neden Haziran .Daha yakın tarih veremiyor mu?

bayandilki

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
59
Bende Mayısa gun aldim Mesut hocaya.cok heycanliyim

ecanes

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
Bende mart ayi icin gun aldim.cok heyecanliyim.korkuyorumda

MelekBebek

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
7.500 lira özel ortadoğu hastanesinde olacak
biz de ortadoğu hastanesinde yaptıracağız. başka hoca yapınca oradaki kbb doktoruna muayene ve diğer tetkikler 500 TL tuttu. bu ücreti 7500'den düşecek mi doktor yoksa siz mi ödeyeceksiniz? bizim doktorumuz sadece tomografiyi karşılayacağını söyledi ve bizi üzdü biraz. (mesut bey değil)

Yukarı Alt