Dr Mesut KAYA Burun Estetiği ve Burun Estetiği Öncesi Sonrası Öneriler

pulli03

Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2018
125
89
Hem heyecan dolu hem de korku dolu günler geçiriyorum.:KK17:
Ameliyat günüm yaklaşık 3 hafta sonra ameliyat öncesinde neler önerirsiniz?
Çeşitli sitelerdeki sıradan öneriler değil de gerçekten bu süreci yaşamış geçirmiş insanlardan tavsiye almak bana daha gerçekçi geliyor. Tecrübelerinizi samimi bir şekilde paylaşırsanız çok sevinirim.:KK69:
Bir de son dönemde çıkan burun estetiği sonrası 2 ölüm haberleri daha da fazla korkuttu beni zaten genel anestezi durumu canımı sıkıyordu:KK43:Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz_?
 
Son düzenleme:

Jovanovic

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2019
45
17
Merhaba ben de mesut kayadan ameliyat günü aldım haziran için :) genelde iyi şeyler duydum hakkında instagramdan eski hastalarına sordum çok övdüler. Ben de görüşünce baya sevdim mesut hocayı. Ama az önce antalyada burun ameliyatı olup ölen kızın haberini okudum bi korkmadım değil.. Bu forumdan bi kızla konuşmuştum mesut hocaya ameliyat olmuş ama ameliyattan sonra burnu asimetrik olmuş. Ona rağmen tavsiye etti kız ameliyat sonrası ilgisi çok iyi dedi. Dolgu yapmış asimetriyi düzeltmiş.
 

pulli03

Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2018
125
89
KBB uzmanı olması beni biraz daha rahatlatıyor aslında sanki burunla daha alakalı gibi geliyor.
İnstagramda ben de takip ediyorum çok doğal ve hepsi birbirinden güzel ama burun deliklerini de paylaşsa aslında doktor bey daha güzel olacak.
Ameliyata nasıl hazırlanmalıyız tecrübeli arkadaşlar keşke yardımcı olsalar
 

Haberd

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2019
3
3
bende şuraya ilişeyim. radara aldım Mesut beyi :) özür dileyerekne kadar ücret ödeyeceksiniz, hangi hastanede olacaksınız?
 

ecanes

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2018
23
1
Merhaba bende mesut hocyı düşünüyorum. amelyat günü neden Haziran .Daha yakın tarih veremiyor mu?
 

MelekBebek

Guru
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2009
119
5
7.500 lira özel ortadoğu hastanesinde olacak
biz de ortadoğu hastanesinde yaptıracağız. başka hoca yapınca oradaki kbb doktoruna muayene ve diğer tetkikler 500 TL tuttu. bu ücreti 7500'den düşecek mi doktor yoksa siz mi ödeyeceksiniz? bizim doktorumuz sadece tomografiyi karşılayacağını söyledi ve bizi üzdü biraz. (mesut bey değil)
 
Yukarı Alt