Dr.Mustafa Acet hakkında başlatacağım dava hakkında

Karaca2020

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2019
25
21
33
Mustafa acet face sayfasini kapatmisti geri acmis
Gördüm şimdide dolandırıldım diye mağdur edebiyatına girmiş önce hastalıktan girdi şimdi de dolandırıldım diyor ama bunların ikiside yaptıklarının bir izahatı olamaz sonuçta benim rahmimde halen kalıcı hasar kalmış hasta da olsa dolandırılsada faturasız ameliyatlarına ve kalıcı hasar bıraktığı yüzlerce kadın için haklı bir açıklama değil yazık çok yazık kaç yaşında adam tıp okumuş girdiği durumlara bakın acizce çabalar bunlar..

Nergizolsun

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2018
1.454
1.777
Gördüm şimdide dolandırıldım diye mağdur edebiyatına girmiş önce hastalıktan girdi şimdi de dolandırıldım diyor ama bunların ikiside yaptıklarının bir izahatı olamaz sonuçta benim rahmimde halen kalıcı hasar kalmış hasta da olsa dolandırılsada faturasız ameliyatlarına ve kalıcı hasar bıraktığı yüzlerce kadın için haklı bir açıklama değil yazık çok yazık kaç yaşında adam tıp okumuş girdiği durumlara bakın acizce çabalar bunlar..
DR MUSTAFA ACET KAÇAK ÇALIŞANLAR MAĞDUR
ACETTO ÇALIŞANLARININ YANINDAYIZ
Acetto calisanlari olarak issiz kalmanin yani sira;
sosyal medya hakaretleri, telefon tacizleri gibi magduriyetler de eklenince bu aciklamayi yapmak zorunda kaldik. Bizler sadece maasli calisanlariz ve biz de magduruz. Ansizin, hicbir hakkini almadan kendini issiz bulmus kisileriz. Sizlerin magduriyetlerinin farkindayiz, fakat bunu cozecek guce ve insiyatife sahip degiliz. Acet in sizlere ve bizlere yapmis oldugu ne hekimlige ne insanliga sigan bu davranisin bedelini yargi karsisinda odemesi icin uzerimize duseni yapacagimizi ve sureci yakindan takip edecegimizi onemle belirtiriz.

Bir çalışını bu şekilde paylaşımda bulunmuş herkes yalan söylüyor olamaz adalet yerini bulur er yada geç

Karaca2020

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2019
25
21
33
merhaba özelden yazdım size haftaya salı günü ilk mahkememiz var duruma göre sizlerin tanıklığına ihityacımız olacaktır.Çok zor günler geçirdik geçiriyoruz en azından o klinikte usülsüz yapılan ameliyatlar hakkında tanıklık ederseniz bir parçada olsa hayatlarımıza umut olmuş olursunuz.Çoğumuz belki bir daha anneliği yaşayamayacak kadınlarız adetten kesilen rahimleri mafolmuş tüp bebek denenemez durumlara gelmiş kadınlarız bizleri anlayın lütfen elde avuçta kalan paralarımız gitti hadi onlar gitsin üreme sağlığımız gitti bu yolda birleşmek bir suç değildir mağdurlar birleşmeli gerek hastaları gerek çalışanları yargı önünde tek yumruk olup yapılan usülsüzlükleri ve yanlışları korkmadan gelip söylemeli

Efuli2253

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2019
3
0
31
Canim o sordugun iki sorunun da cevabi evett.. Bi cok kisinin tedavisi yarida kaldı üstelik paralari alinarak ve bir cok kisinin de umudunu caldi tıpki benim gibi çözümü olmayan hasarlar biraktı bende ve benim gibi bir çok kişide...

Efuli2253

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2019
3
0
31
Bende ayni durumdayim canim onceden normal yolla bile hamile kalma şansım varken şimdi tup bebek bile yaptiramiyorum.. Rahim tamamen kapanmış durumda.. Lakin bana kök hücre tedavisi yapilacak dendi.. Türkiyede yeni baslanan bi uygulama sizin durumunuza da belki çözüm olur .. İsterseniz bi araştırınn.

Translokasyon1521

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2013
2.955
3.945
Canim rahimini delmiş mi histeroskopi yaparken

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 01-10-2020

Hamileliğimin 28. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 85 gün kaldı.

Bugün yada yarın bebeğinizin kirpikleri gözlerinin üzerinde şekillenmesini tamamlamış olacaklar. Doğumda, bebeğinizin kalbinde bulunan ve kirli kan ile temiz kanın karışmaması için vana görevi gören kapakcığın kapanabilmesi gerekir. Braxton Hicks kasılmalarında (doğum öncesi kasılmaları) artış olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1050 gr. - Yaklaşık boyu : 37.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Translokasyon1521

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2013
2.955
3.945
delik yok ama rahimin sol yanı komple yok olmuş eskiden şekli düzgünken şuan şekil mafolmuş durumda o yüzden transfer yapılamıyor.
Hisyereskopi kac saat surdu.. ?

Bugün yada yarın bebeğinizin kirpikleri gözlerinin üzerinde şekillenmesini tamamlamış olacaklar. Doğumda, bebeğinizin kalbinde bulunan ve kirli kan ile temiz kanın karışmaması için vana görevi gören kapakcığın kapanabilmesi gerekir. Braxton Hicks kasılmalarında (doğum öncesi kasılmaları) artış olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1050 gr. - Yaklaşık boyu : 37.6 cm. (Baştan Topuğa)

Translokasyon1521

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2013
2.955
3.945

Translokasyon1521

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2013
2.955
3.945
Nisan ayına attılar avukatı davadan çekilmiş ne avukatı geldi ne kendi geldi zaten biliyordu davayı geçen sene mayısta haberi oldu temmuz a doğruda kaçtı gitti hastalık bahanesiyle bakalım umarım nisanda güzel bir gelişme yaşarız
Insaallah canim

ysmnjoy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2011
187
145
Çok geçmiş olsun yazdıkların yaşadıkların benimkiyle aynı gibi bende mustafa acet mağduruyum
İlk görüşmede ameliyat dedi hemde rahim filmi istemeden ve görmeden ,muayene sonucu sadece 😳ve biz hemen kabullendik nasıl kabullendiğimize halen düşündükçe sinir oluyorum...
Ameliyat oldum bir dünya para tabii ,bunun yanı sıra giden keşke sadece para olsaydı ,kan değerlerim düşükken beni ameliyata aldı ve ben 2 sene kendime gelemedim panik atak oldum ölüm korkusu halende üzerimden atamadım yaşam kalitem düştü.yani sağlığımdan oldum.o bahsettiğin balon bende on gün kaldı ve sonrası bana tekrar ameliyat dedi.
Uzun bir süre kendime gelemediğim için tüp bebek denemelerimize ara vermek zorunda kaldık.sonrasında oraya adım bile atmıyacağım dedimm
Araştırdım prof e gitmeye karar verdik ve gittik rahim filmime baktılar muayene kan tahlilleri vs...sonuç ; rahim çok kötü transfer edilen embriyolara yazık olur sol taraf hiç yok sağ alan çok dar.bence kesinlikle mustafa acet ten sonra oldu elimde maalesef ameliyat öncesi rahim filmim yok
Yoksa bende dava açardım hatta telefonla ameliyat öncesi rahim görüntülerimi istedim ama yok dediler
Yazarken bile sinirlerim bozuldu
Rabbim isteyen herkese nasip eder inşallah ,umarım sende de bir çaresi vardır ben şimdi yine ameliyat olacağım ama bu sefer emin ellerdeyim
Hayırlısı artık.
Şimdi hangi Dr a gidiyorsunuz

Yukarı