dr. mustafa karaca bey hakkinda samimi yorum

jale388

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6
Dr. Mustafa karaca beye estetik burun ameliyati olmayi düşünüyorum daha once bu doktora ameliyat olan veya doktoru gercekten tanıyanlar ,hakknda fikir sahibi olan bayanlardan yorum bekliyorum.

nurn93

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Bende Mustafa Karaca hakkinda iyi yorumlar okudum bu sitede fiyat bilgisini merak ediyorum son zamanlarda ameliyat olan varsa yazsin kizlar

BiSpA

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
106
Dr. Mustafa Karaca nın gerçek hastaları nerelerde acaba? Merakla deneyimlerini paylaşmalarını bekliyoruz. Bu hafta muayene için gitmeyi düşünüyorum Ali Murat Akkuş Süleyman Taş Aykut Özpur Mustafa Karaca ‍♀ Kafam bir dünya oldu resmen. acillll... şşmdiden teşekkürler

Sibel_Kara

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Dr. Süleyman Taş'ı kesinlikle tavsiye ederim. Umarım istediğin gibi sonuç alırsın :)

BiSpA

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
106
Tekrar merhaba ben Mustafa Karaca beye 22 haziranda ameliyatımı oldum. Ne bir ağrı ne bir sızı ne bir morluk yaşamadım. 2. Ve 3. Günü şişliklerim oldu ama neredeyse geçti bile onlarda. Bugün 4. Günüm yarın hava durumu müsade ederse inşaAllah tampon ve atellern çıkarılması için muayenehanesine gideceğim doktor beyin. Acıbadem ataşehirde oldu ameliyat ameliyat öncesi sonrası ameliyathanede çekilen fotomuda ekliyorum yazıma. Ben şimdilik çok memnun kaldım. Aslında başka bir doktora muayene olup ameliyat günü almıştım ama içime sinmemişti. Burada bir yorumda adını görüp araştırmıştım Mustafa beyi. İyi ki karşıma çıkmış, iyi ki varsın kk :)

Eklentiler

Elifberkan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
Ben aralik ayinda mustafa karacaya burun estetigi oldum.kendisi cok sakin mutevazi sizi gercek anlamda dinleyen onemseyen soyledigi herseyi yapan iyi bir plastik cerrah.bence isinde cok basarili titiz bir doktor.soyle soyleyim cok fazla degil bir iki sene surmez cok daha unlu bir doktor olarak duyulacaktir.zaten biyografisini okursaniz kendi web sitesinde anlarsiniz.cok dogal burunlar yapiyo tek kalip ayni burunlar yapmiyo.hesabindada gormusunuzdur sanirim.ben kesinlikle tavsiye ederim muayeneye gittiginizde daha iyi anlarsiniz.yapamiyacagi olmayacak sagliksiz seyler icin size yaparim vaatleri veren bi doktor degil.saglikli dogal burunlara imza atiyor.
Tekrar merhaba ben Mustafa Karaca beye 22 haziranda ameliyatımı oldum. Ne bir ağrı ne bir sızı ne bir morluk yaşamadım. 2. Ve 3. Günü şişliklerim oldu ama neredeyse geçti bile onlarda. Bugün 4. Günüm yarın hava durumu müsade ederse inşaAllah tampon ve atellern çıkarılması için muayenehanesine gideceğim doktor beyin. Acıbadem ataşehirde oldu ameliyat ameliyat öncesi sonrası ameliyathanede çekilen fotomuda ekliyorum yazıma. Ben şimdilik çok memnun kaldım. Aslında başka bir doktora muayene olup ameliyat günü almıştım ama içime sinmemişti. Burada bir yorumda adını görüp araştırmıştım Mustafa beyi. İyi ki karşıma çıkmış, iyi ki varsın kk :)

BiSpA

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
106
306B8D07-F8CE-429D-BA0A-DAA18F0C8C7F.jpeg
Ben aralik ayinda mustafa karacaya burun estetigi oldum.kendisi cok sakin mutevazi sizi gercek anlamda dinleyen onemseyen soyledigi herseyi yapan iyi bir plastik cerrah.bence isinde cok basarili titiz bir doktor.soyle soyleyim cok fazla degil bir iki sene surmez cok daha unlu bir doktor olarak duyulacaktir.zaten biyografisini okursaniz kendi web sitesinde anlarsiniz.cok dogal burunlar yapiyo tek kalip ayni burunlar yapmiyo.hesabindada gormusunuzdur sanirim.ben kesinlikle tavsiye ederim muayeneye gittiginizde daha iyi anlarsiniz.yapamiyacagi olmayacak sagliksiz seyler icin size yaparim vaatleri veren bi doktor degil.saglikli dogal burunlara imza atiyor.
Kesinlikle katılıyorum her söylediğinize, sonradan sıkıntı yaratacak değişiklikler yapmıyor, her ayrıntıyı konuşabiliyorsunuz zaten. Bu arada benim tamponlar ve atel alındı dün. Çok korktuğum kdr yokmuş tampon olayı :) daha hala şiş ama yüzüm foto ekliyorum :KK66:

tutkun09

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
Geçmiş olsun bende düşünüyorum.Sanırım memnun kaldınız.ücret ne kadar bilgi verirseniz sevinirim.En kısa zaman da bende olmak istiyorum.Yaz olmasından biraz çekindim aslında deniz vs. sakıncalı olurmu diye birde

Yukarı Alt