Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Dr.Nurettin UZER'i bilen,duyan var mı hanımlar,lütfen tanıyosanız tecrübenizi yazın rica ediyorum..

Konusu 'Doktorlar, öneriler sorular, Estetik cerrahi tecrübeleriniz' forumundadır ve Pepuke tarafından 28 Eylül 2017 başlatılmıştır.

28 Eylül 2017
    Konu Sahibi : Pepuke
  1. Pepuke

Pepuke Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    148
    Hakkında çok az bilgi var nette.kendisine abdominoplasty ameliyatı yaptırmayı düşünüyorum ama eski hastalarının görüşlerine çok ihtiyacım var..diğer topiklerde tek kişi cevap yazmadı.kimse mi tanımıyor bu cerrahı yaa,lütfen burada birileri tanıyor olsun :KK43:

NAZZOZZ bunu beğendi.
  2. 29 Eylül 2017
  3. NAZZOZZ

NAZZOZZ Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    43
    Ben de nerdeyse 2 yıldır çok araştırma yaptım kendim için ve hiç duymadım ama duymamamız kötü bir hekim olduğuna değil, medyatik bir hekim olmadığına işaret sadece,bu da iyi bişey bile olabilir :) İçinize sindiyse tecrübeli ve akademik kariyeri olan bi hekimse zaten estetikten önce sağlığınızı düşüneceğinden çok endişe etmeyin ben de bi bakayım olumsuz olumlu bişey duyar görürsem yazarım size

Pepuke bunu beğendi.
  4. 29 Eylül 2017
  5. NAZZOZZ

NAZZOZZ Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    43
    2014 te olan bir kişi var blogger onun ismini isminden de instagramını buldum aktif ise geri dönüş yapacaktır diye umuyorum reklam mı gerçek mi bilmiyorum bu nedenle giysili bile olsa öncesi sonrası fotosu paylaşırsa güvenilir olur özelden görüntü gönderiyorum oradan ulaşırsın ben konuşmadım sadece araştırdım

Pepuke bunu beğendi.
  6. 29 Eylül 2017
  7. Pepuke

Pepuke Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    148
    Çok teşekkür edrrim cevabın için :) ve ayrıca sana katılıyorum,adı duyulmamış olması iyi dr olmadığını göstermez.çok bilinen,sosyal medyayı çok kullanan dr da bana pek güvenilir gelmez doğrusu.zaten bu cerrah çok yoğun,koca devlet hastanesinde tek estetik cerrah kendisi.internetten randevu bile alınamıyor.2018 yılının tüm operasyon günleri dolu.eşimin işyeri hastanesine çok yakın olduğu için eşim bizzat gitti yanına.geçen sene benlerini aldırmıştı kendisine,oradan bir tanışıklığı var.yani ben henüz muayene olmadım.karnımın fotoğrafını istedi watsaptan,şubatta gelin yaparım demiş.operasyon randevusu alıp cayanlar oluyormuş.neyse,uzattım biraz :)
    O bloggerı ben de okudum.instagramdan ulaşıyım da sorayım bakalım ne diyecek.tekrar teşekkür ederim :)

NAZZOZZ bunu beğendi.
  8. 29 Eylül 2017
  9. Pepuke

Pepuke Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    148
    Pzt günü muayene olmaya ve konuşmaya gitmeyi planlıyorum bu arada..ameliyat ettiği hastaların önce/sonra fotoları olsa çok iyi olur ama pek sanmıyorum bunlarla uğraşacağını :/

NAZZOZZ bunu beğendi.
  10. 30 Eylül 2017
  11. NAZZOZZ

NAZZOZZ Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    43
    Dilerim herşey istediğin gibi olur , şubattan da geç yaptırma zaten eğer kilo vermen gerekmiyosa yurtdışına çıkıyorum vs tatlı bi bahane bul rica et araya alsın seni en erken ne zaman oluyosa hava ısınmadan halletmek gerek ben de mecburen lipo dan sonra 6 ay geçsin dediği için nisan da olacağım :)

12. 26 Aralık 2017
  13. esba18

esba18 Yeni Üye Üye

Ödül Puanları:
    1
    Ben kendisine yaklaşık 4 ay önce burun ameliyatı oldum Tesadüfen gördüm yazınızı aklınızda soru varsa yardımcı olabilirim :)

Elamir bunu beğendi.
  14. 12 Ocak 2019 20:23
  15. Eminetolu

Eminetolu Üye Üye

Ödül Puanları:
    16
    Merhaba Nurettin Uzerin yaptigi yuz germe ve burun estetigi karin germe ameliyati hakkinda bilginiz var mi?
    Bende randevu aldim

16. 16 Ocak 2019 14:27
  17. Elamir

Elamir Yeni Üye Üye

Ödül Puanları:
    1
    Esba18 bende nurettin uzere burun ameliyati olmayi dusunuyorum ama emin degilim memnun kaldinizmi surec nasildi ve fiyat olarak o zamn ne fiyat verdiler