DR. RESIT BURAK KAYAN'a BURUN ESTETIGI OLUYORUM

sanane0025

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Mart 2015
847
85
Benim baktığım doktorlar 15 ila 18 bin tl arası isiyorlar 7000tl bedava
Off hemde nasil bedava alpaslan yildirimda ozamanlar bedava yapiyodu 2000 euro resmen kimsede suc degil bir bu gerizekali hastasinda suc var allah o kadina benim cektigimin iki katini cektirsin utanmaz allah korkusu olmayan kari o caydirdi beni yoksa gözüm kapaniyodu simdide yok ben memnuum dedi elimin tersiyle vurasim geldi

saranur

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2010
24
1
Off hemde nasil bedava alpaslan yildirimda ozamanlar bedava yapiyodu 2000 euro resmen kimsede suc degil bir bu gerizekali hastasinda suc var allah o kadina benim cektigimin iki katini cektirsin utanmaz allah korkusu olmayan kari o caydirdi beni yoksa gözüm kapaniyodu simdide yok ben memnuum dedi elimin tersiyle vurasim geldi
Slm anlamadim ben Kim caydirdi sizi?

sanane0025

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Mart 2015
847
85
Slm anlamadim ben Kim caydirdi sizi?

alpaslan yildirimda olan bi hastasi.. beni caydirdi ben tam ameliyata giriyodum... kendisi yok efendim nefes sorunu geceleri yasiyomus.. ama ameliyat sonrasi bendede mevcut tikaniklik baska doktorda oldugum halde.. asil suc onun beni böyle bi pskoliikle biraktigi icin.. allahta onu nasil biliyosa öyle yapar insallah.. hadi adamin ekmeginle oynadin.. daha ne diye sonradan memnum dedin. haksizmiyim ya.. birde benim burnuma bakti.. dediki sen onca yil arastirdin.. bula bula böyle doktormu buldun diyince kizin sacindan cekeseim geldi...

UyuyanKarinca

Üye
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2017
19
18
Reşit beye ameliyat olup memnun olmayan hastalar vardı forumdan , benden ondan dolayı aklımdan elemiştim. Çünkü değişimi çok büyük çaplı yaptığı için insanlar korkuyor bence :) Sizin ki umarım iyi geçer minik burunlarıda çok başarılı bir doktor. Ameliyat öncesi ve sonra paylaşım yaparsınız inşallah :)

alya2019

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Mart 2018
65
78
merhaba, reşat beyden 15 mart için tarih almıştınız acaba nasıl geçti ameliyatınız 4 gün olmuş gerçi daha çok yeni,

nuj

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2018
46
8
Bikere burak bey cok acik søzlu ve herseyi anlatiyor amilyat olmadan. Sonuc nasil olur agri vs vs. Ben burnumu okadar virkin buluyordumki piskolojim okadar berbstdiki agri nasil olur tsmpon vsvs hiiic ne arastirdim ne dusundum doktora bile sormadim o dedi 3 gun sikintili gevicek. 2inci gecen agrin cok olucak ve ilk gunler nefes alamican burnundan. Ben uokya abartiyordur dedim. Aman allahimmm burun amilyat kadar køtu nisry yok. Kardesimde tam tersi agrisi rahatsizligi cok azdi. Yani insandan insana cok farkli. Benim burnum bayada kemerliydi. Doktor photoshop ile 3 resim gøsterdi. 1. Cok dogal 2. Havali dogal 3. Kavisli havali. Ben 3uncuyu sectim. Sonra tefirgin oldum 2yimi secseydim diye. Bugun alci cikti. O zaten cikartmadan dedi bak senin derin cok ince ve 3 ay icinde tamamen iyilesirsin ama burun ucun dusecek ve ekstradan kaldirdim o yuzden paniklenme. Cikartti ateli tamponlari vs. Bi an icimden agliyasim geldi. Kendime benzetemedim. Bi tuaf oldum. Hersey tamam ama cok havaya dogru vakuyor dedim. Guldu hic endiselenme bi kac haftaya hocam daha fazla inmesin derdim dedi. Kardesimi aradim oda burun amilyati oldu 1 yil once onunda oturunca daha dogal oldu.

alya2019

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Mart 2018
65
78
öncelikle geçmiş olsun şimdi şişler de vardır en güzel süreç 6 ay diyorlar oturması için, bende cesaretlenip gitmek istiyorum tavsiye ediyorsunuz yani değilmi, ağrılar dışında :) oda kaçınılmaz son herkes ilk 1 haftanın çok sancılı geçtiğini söylüyor, öncesi ve sonrası fotolarınızı bekliyoruz :)

april_sun

Guru
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2008
915
46
Bende Burak beyden randevu bekliyorum ama çok yoğun ya:KK43:
Ta haziran filan dedi asistan, arada boşluk olursa beni alın diye rica ettim ama yok henüz haber..

nuj

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2018
46
8
Bende Burak beyden randevu bekliyorum ama çok yoğun ya:KK43:
Ta haziran filan dedi asistan, arada boşluk olursa beni alın diye rica ettim ama yok henüz haber..
Evet vok yogun kendisi bende zar zor aldim :/ suan 12inci gunumdeyim ve vok mutluyum. Tabi daha vok sis ve dil duruyo. Burun ucu biraz dusup sislikler indikten sonra cok daha guzel olacagina eminim. cok mutluyum onda yaptirdigima

Yukarı Alt