dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

SLVESTER

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2.213
[video=youtube_share;6iffd_gjLB8]http://youtu.be/6iffd_gjLB8[/video]
evet arkadaslar beni taniyanlar az cok bilir erkek cocuk icin yapmadigim kalmadi
sonuc ikinci kizim geliyor hayirla gelsin insallahh
10. haftamda genital cikintisi kiza isaret ediyordu tahmin etmistim ki dun kesinlesti
simdi nedir bu genital nub
resim 1

$genital nub.jpggordugunuz gibi ust taraftaki simgedende anlasildigi gibi eger cikinti paralel ise kiz

yok 30°lik bir aciyla yukari dogru bakiyorsa %99 oglunuz olacak demektir simdi bi kac ornek resimler daha koyacagim kiziminkide dahil
$genital nup.jpgbu bir erkek bebek genital nub cikintisi gayet yukarda
$BoyOrGirl2.JPGsimdi burada cikintilara bakin eger bel popo cizgisine paralel ise kiz

yok 30 derecelik bir aciyla yukari bakiyorsa erkek

yabancilarin hepsi biliyor bunu biz neden eksik kalalim gayet bilimsel simdi ellerinde11 12 13 ultrason fotografi olanlar alsin hemen baksin yada koyalim buraya yorumlayalim
kiz nublarinida koyacagim
En Büyük TÜRKİYE

$nubbbbb.jpg bu benim kizim cikinti gayet net ve ortada ve ben kizim diyooo

erkek bebekler

Eki Görüntüle 473852

Eki Görüntüle 473853

hani dr lar 12. 13. haftalarda belli degil ama
kemik yapisina gore kiz gibi
yahut erkege benziyor diyorlar ya
iste o nub teorisi kizlar dr buradan yola cikiyor

Eklentiler

Son düzenleyen: Moderatör:

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 18-09-2019

Hamileliğimin 15. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 181 gün kaldı.

Bebeğiniz önümüzdeki 1 ay içinde hiç büyümediği bir hızla büyüyecek. Buna ek olarak büyüyen rahminiz sırt üstü yatarken, omurganızın sağ tarafından geçen büyük bir kan damarına baskı yapmaya başlayacak. Bunun için dinlenirken veya uyurken optimum kan dolaşımını sağlamak için sol tarafınıza yatmanız faydalı olacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 74 gr. - Yaklaşık boyu : 87 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

ORKDM

Elhamdülillahi rabbil alemin
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
56
kizlar sondan sayarak ilk 5 bebek kiz
bi hata olustu yukleme esnasinda duzeltme yapamadim
digerleri erkekk

oykumruyam

Öyküm abla olduuu:)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
24
printerimda sorun var resimleri tarayamıyorum ama 12.hafta ultrasonuma şimdi baktım ve doktorumun;"kesin birşey söylemek için erken ama bir çıkıntı var o çıkıntıya göre erkek olabilir" cümlesinde kastettiği çıkıntıyı şimdi farkettim demek ki erkek
hayırlısı olsun inşallah

Son düzenleme:

oykumruyam

Öyküm abla olduuu:)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
24
konu çok ilgimi çekti,netten biraz araştırma yaptım mesela bulduğum bir bilgide şöyle diyor:

"Bu haftalarda bebegin cinsel organi genital tüberkül seklindedir farklilasarak ya kiz yada erkek organina donusecek bi yapi seklindedir ve ultrasonda bu genital tüberkül bebekle olan acisina bakarak paralelse kiz yukari bakiyorsa erkek olarak ancak %90′lik bir varsayimda bulunabiliriz.

16′nci haftayi beklemek durumundasiniz 16′nci haftada arti bu genital tüberkül degil genital organ olacaktir ama bu haftalara gelene kadar anneler arasinda cesitli soylentiler ve inanislar vardir cin takvimine bakarak yada karnin sekline bakarak, yedigine ictigine bakarak veya karin bolgesine yuzuk tutarak anlamaya calisirlar. Ama dedigimiz gibi karisikligi ortadan kaldirmak adina 16nci haftadan once hicbir ultrasonografi, cihazi bebegin cinsiyetini %100 oraninda belirleyemez
."

genital tüberkül yazarsanız Türkçe sitelere de ulaşabiliyorsunuz

helenx

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
13
bende eskiden bışey anlamazdım.ama şimdi sızden ogrendıgım şeylerle az bışey tahmın yapıyorum.kendı çocuklarımımkınede bakacagım nasılmış dıye:)

ORKDM

Elhamdülillahi rabbil alemin
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
56
helencim koyabilirsen koyda bizde gorelim yada bu haftalarda ellerinde bu sekil foto olupta dr soylemedi ise koyun yorumunu yapalim

kardelen.im

olmuyosa zorlamıycaksın..
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
8
evet evettt bende bugün kontrolden geldim ve bebeğimin erkek olduğunu söyledi doktorum ve şeklide aynı burdaki gibi ultrason çıktısının....

Yukarı Alt