Dr. Uğur Değer tüp Bebek

Umudumtam

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2020
48
10
Merhaba arkadaslar kacgündür buralara yazi yaziyorum hala istedigim bilgiye ulasamadim bugün interneten Ugur Değer doktoru araştirdim giden tedavi olan varsa bilgisini paylasabilir mi?

Umudumtam

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2020
48
10
İşinde iyi bir doktor benim histereskopi ameliyatımı yaptı önümüzdeki ay da tüp bebek için gidicem nasip olursa
Bende zeki akkum ile ugur deger arasin da cok kararsiz kaldim insallah hersey yolunda gider eger bana burdan bilgi verirseniz cok mutlu olurum 2.. kez tup bebek yaptircam bu sefer doktoru iyi arastirmak istiyorum.hakkinizda hayirlisi olsun

Semaknc

Gel artık cennet kokulum 🍀
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2019
1.196
921
27
Bende zeki akkum ile ugur deger arasin da cok kararsiz kaldim insallah hersey yolunda gider eger bana burdan bilgi verirseniz cok mutlu olurum 2.. kez tup bebek yaptircam bu sefer doktoru iyi arastirmak istiyorum.hakkinizda hayirlisi olsun
İlkini nerde yaptırdınız ? Yazarım inşallah güzel haberler

Tubaa9533

Hasbunallâhu ve ni'mel vekîl💕
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2019
1.567
2.363
Merhaba arkadaslar kacgündür buralara yazi yaziyorum hala istedigim bilgiye ulasamadim bugün interneten Ugur Değer doktoru araştirdim giden tedavi olan varsa bilgisini paylasabilir mi?
Kizlar diyarbakirda bildiginiz iyi bir uroloji doktoru var mi?

S1992

Üye
Kayıtlı Üye
18 Mart 2019
309
163
27
Ben hala daha uğur hocaya gidiyrm bidahaki ayda dondurulmuş transferim var memorielde siz naptınız

S1992

Üye
Kayıtlı Üye
18 Mart 2019
309
163
27
Bende Uğur hocada tedaviye başladım şuan iğne kullanıyorum kaç yumurtanız toplandı
Benim ilk tedvmde 7 toplanmıştı 2 si donduruldu 2 side transfer edildiydi haziranda ama kimyasllla sonuçlandı.simdi de dondurulmuş lar m icin tedaviye basldm rahim hazırlanıyor önce bir iğne ve bir hap verdi iste bidaka adette transfer olacağım ınslah