dua kabindeki kireler yardm

kmehtap

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2009
2.440
0
arkadaşlar duşa kabinin camındaki kireç izlerini nasıl yok ediyorsunuz her seferinde çıldıracak gibi oluyorum lütfen önerilerinizi bekliyorum
süngerin sert tarafıyla dakikalarca ovuyorum yine banamısın demiyor çeşit çeşit temizleyici kullandım yine yok sirkeli su bile fayda etmedi en son mr. muscle aldım sözde kireçten eser yok diyor yalan faydasını bile görmedim
yıkıyorum ovuyorum duruluyorum peşinden kuru bez ile kuruluyorum yine kireç izleri belli oluyor deli olacağım vallaha:eek:klava:http://www.kadinlarkulubu.com/images/eski_kk2/oklava.gif
:eek:klava:

pembepatron

Popüler Üye
Pro Üye
5 Eylül 2008
5.809
57
bref var kırmızı ..onu püskürtüp 1-2 dakika bekleyip ovuyorum süngerle pırıl pırıl yapıyor tavsiye ederim,ben başka hiçbirşeyle çıkaramadım

kmehtap

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2009
2.440
0
neyse hazır bütün temizlik ürünlerini denemeye başlamışken bide brefin kırmızısını deniyeyim bakalım inşallah dediğin gibi temizler
birde süngerin sert tarafıyla ovuyorum yakında camlar çizilecek :)

xsxehrazat35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2007
515
5
Ben de geçen aya kadar çözümler arıyordum.Ama en sonunda aradığım şeyi buldum. Domestos sıfır kireç diye bir ürün çıkarmış,mor renkte.Tek geçerim.:lepi:

dimple2

3aslanannesiyimben
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2008
4.648
15
ben krece denemedim ama deneyen varsa söylesin

froch sirkeli genel temizleyicisi

bulaşık makinamda işe yaradı ama duşakabinde daha kullanmadım

cokmasum

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2009
4.727
90
bence senin duş kabininin camlarında problem var canım çünkü bu duşkabin camlarına koruyucu birsey uyguluyorlarmış leke tutmasın falan diye arkadaşımın başına aynı şey geldi yeni yaptırdığı duşun üzerindeki lekeler ne yaparsa yapsın gitmiyodu sonra yaptırdığı yerden yine geldiler üzerine koruyucu birşey cila sürmüşler.bende 3 yıldır kullanıyorum düz cam benimki çok memnunum marc sıkıp duruluyorum o kadar hiç leke kireç falan yok

kmehtap

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2009
2.440
0
bence senin duş kabininin camlarında problem var canım çünkü bu duşkabin camlarına koruyucu birsey uyguluyorlarmış leke tutmasın falan diye arkadaşımın başına aynı şey geldi yeni yaptırdığı duşun üzerindeki lekeler ne yaparsa yapsın gitmiyodu sonra yaptırdığı yerden yine geldiler üzerine koruyucu birşey cila sürmüşler.bende 3 yıldır kullanıyorum düz cam benimki çok memnunum marc sıkıp duruluyorum o kadar hiç leke kireç falan yok
ay ne güzel ya şanşlıymışsın vallaha bende bi gidip sorayım ozaman yaptırdığım yere daha 1 yıl bile olmadı yaptıralı
sirke falanda denedim çünkü işe yaramadı hayret ettim doğrusu

cokmasum

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2009
4.727
90
şöyle geçerken bi uğruyayıım demiştim burdaymışsın yeni yaptırdı isen hemen git yaptırdığın yere söyle izah et durumu

cokmasum

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2009
4.727
90
kesinlikle cila atmaları gerekiyo yada değiştirsinler yenisini taksınlar para veriyoruz bunlara değilmi ama

Yukarı Alt