dua kabindeki kireler yardm

xsxehrazat35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2007
515
5
Benimki buzlu,balıklı cam.Daha önce de ben açmıştım duşakabin camındaki kireçlenme ile ilgili bir topic.Orada arkadaşlar kireç çözücüleri tavsiye etmişlerdi,markete gittim ve yeni çıkan domestos sıfır kireç mor plastik şişe kaptım geldim.Hemen denedim,eldivenleri taktım,bulaşık süngerinin yeşil kısmına biraz döktüm,ovdum ve süper.

kmehtap

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2009
2.440
0
Benimki buzlu,balıklı cam.Daha önce de ben açmıştım duşakabin camındaki kireçlenme ile ilgili bir topic.Orada arkadaşlar kireç çözücüleri tavsiye etmişlerdi,markete gittim ve yeni çıkan domestos sıfır kireç mor plastik şişe kaptım geldim.Hemen denedim,eldivenleri taktım,bulaşık süngerinin yeşil kısmına biraz döktüm,ovdum ve süper.
benimki düz cam orta kısımlarda beyaz desen var çizgiler ve çiçekler falan işte
bende şimdi arkadaşın dediği brefin kırmızısını aldım deneyeceğim haftasonu hafta arası çalıştığım için fazla uğraşmaya vaktim olmuyor malesef
oda işe yaramazsa domestosu deneyeceğim kesinlikle
ama muhakkak gidip aldığım yere diyecem yani başkalarında böyle sorun yok benimkinde niye var diye :)
arkadaşlar önerileriniz için çok teşekkür ederim

filizim

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2007
4.712
16
Bende domestos kullanırım kızlar ilk önce her tarafına dökerim geceden sabaha kadar durur o sonra biraz ovarım sıcak suylada akıtırım ohhhh mis gibim olur walla.

Nelya

NiLoVski
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2009
4.773
10
ben de ya domestos,ya mister muscle ve ya da cif kullaniyorum,hepsi tertemiz yapiyor

Deryacik

...KUAFÖR OLDUM BEN...
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2007
7.808
4
Bulaşık makinasına kullandığın parlatıcıyla sil
Önce temizlemen gerekiyor ama neyle siliyorsan sil önce sonra cam parlatma sıvılarını dene canım

BenDerin

Allah'ım şükürler olsun. Eski nick DERİNNN
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2008
2.004
53
Kızlar dün markete gittim domestos sıfır kireç ürününün şişesi siyah acaba bu farklımı diyerek almadım. Mordu dimi sizin memnun kaldığınız ürün.

kmehtap

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2009
2.440
0
kızlar ben hemen gittim brefin kırmızısını aldım bugün sabah evden çıkarken hertarafa püskürttüm iş çıkışı güzelce ovalayacağım sonucu sizinle kesin paylaşacağım o olmazsa domestosu deneyeceğim bulaşık parlatıcısıda güzel fikir gibi geldi onuda deneyeyim bi
ama dün akşam ben duşta daha kötü bişeyle karşılaştım allahım kafayı yicektim nerdeyse bizim duş su kaçırıyor kenarda açıklık vardı az silikon çekmiştik sanırım iyi olmadı kenarından altına su sızıyordu hep dün ne görsem o su herhalde baya bi birikmiş tam akmamış dışarıya küçük küçük sülükler olmuş kurt gibi simsiyah çok iğrençti bulduğum bütün ilaçları teknenin altına döktüm bugün çoooook işim var yanlış bilmiyorsam o teknenin alt tarafı çıkıyor orayı çıkartıp komple temizlemem lazım sonra bi sucu gettitirip baktırmalıyım kenarına silikonu söküp plastik çıta yaptırmayı planlıyorum

kmehtap

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2009
2.440
0
kızlar internette benim duşun aynısından varmış hazır bulmuşken resim ekleyeyim dedim dolabın resminide buldum sadece benimkinin alt beyaz yeri 2 çekmece yanyana

Eklentiler

kmehtap

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2009
2.440
0
kızlar brefin kırmızısını aldım demiştim ya arkadaşın tavsiyesi üzerine süper vallaha duşakabinim ilk günkü aldığım gibi pırıl pırıl oldu tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim

Yukarı Alt