Dua Listemiz弘

Bnszolmaz

Daha fazla bekletme bizii 返
Doa Severler Kul羹b羹
Kay覺tl覺 ye
6 Austos 2019
413
607
Bug羹n 100 adet
Rabbi hebli mines salihin oku can覺m
1ekim tarihinde hem bu 100 adet duay覺 hemde meryem suresini okuyacaks覺n
Listeye al覺yorum senide
1 ekime kadar herg羹n okunacak rabbi hebli duas覺
Her okudugunda hayal alemi hayal alemi arkadas覺m覺z覺 etiketler ona bilgi verirsin
Tmm insallah ben sabah beni ekle yazdigimda ogle namazindan sonra rabbi hebliyi okumutum yarin tekrar okurum allah kabul etsin insallah rabbim bekleyisleri bosa. Cikarmasin

Eslem91

Ge癟ici Olarak Hesap Pasiftir !
ZGN
Kay覺tl覺 ye
2 ubat 2019
4.217
9.264
K覺zlar kim okuyor kim okumuyor 癟ok kar覺覺k oldu 癟ou kiiden ses yok listede 3 5 kii var aktif olup okudum yazan dier gruplara bak覺yorum gayet aktifler bu konuda 癟ounun haberi bile yok sanki N Nana Ana

Nana Ana

Ge癟ici Olarak Hesap Pasiftir !
ZGN
Doa Severler Kul羹b羹
Kay覺tl覺 ye
27 Haziran 2019
10.420
18.515
K覺zlar kim okuyor kim okumuyor 癟ok kar覺覺k oldu 癟ou kiiden ses yok listede 3 5 kii var aktif olup okudum yazan dier gruplara bak覺yorum gayet aktifler bu konuda 癟ounun haberi bile yok sanki N Nana Ana
Takip hayal alemi hayal alemi nde can覺m bilmiyorum ben herkes g羹n sonu ona yaz覺yor san覺r覺m

hayal alemi

ye
Kay覺tl覺 ye
26 Temmuz 2019
246
375
Arkadalar buradan okuyan bildirim yaps覺n sabah son durumu paylaaca覺m :KK200:

Bebeimin doaca覺 muhtemel tarih : 15-11-2020

Hamileliimin 15. haftas覺 i癟indeyim.
Bebeimi kuca覺ma almama 175 g羹n kald覺.

Bebeinizin geliiminin bu noktas覺nda bacak ve ayaklar覺nda dikkat cekici bir hareketlilik vard覺r. Tekme atabilir, ayaklar覺n覺 i癟e d覺a d繹nd羹rebilir. n羹m羹zdeki 3-4 hafta i癟inde alt kar覺n, kal癟a, uyluk ve g繹羹slerinizde h覺zl覺 gerilme sebebiyle 癟atlaklar g繹r羹lebilir. atlaklar ilk balarda k覺rm覺z覺ms覺 veya mavimsi bir halde iken ilerleyen zamanlarda g羹m羹-beyaz renge d繹n羹羹r.Baz覺 kad覺nlar hamilelik s覺ras覺nda karpal t羹nel sendromu yaarlar. Eer ellerinizde ve bileklerinizde kas ar覺lar覺 yaarsan覺z doktorunuzla konuun.

Bebeimin yakla覺k a覺rl覺覺 : 74 gr. - Yakla覺k boyu : 87 mm. (Batan Popoya)

Hamilelik G羹nl羹羹n羹 襤mza alan覺na eklemek i癟in t覺klay覺n

Yukar覺 Alt