­čĺÖ­čĄ▓ Dualarda Bulu┼čal─▒m ­čĄ▓­čĺÖ

Feslegen

T├╝m iyi ┼čeyler sab─▒rdan sonra gelir
Kay─▒tl─▒ ├ťye
24 Temmuz 2019
5.056
7.919
K─▒zlar sizlerden bi┼čey rica edebilir miyim benim i├žin tefriciye okuyabilir misiniz s├╝resi 10 gun eger okuyabilecek olan varsa yazarsa say─▒dan d├╝┼čeyim B├╝┼čran─▒n niyetine diye okunacak ­čĺÖ
Canim ben ┼čimdilik 20 tane alay─▒m ­čî╣

Feslegen

Kay─▒tl─▒ ├ťye
24 Temmuz 2019
5.056
7.919
Dualarimizin kabulu i├žin in┼čaAllah Ya Semi Celle Celaluhu Esmasi okuyoruz
18.000 ki┼či ba┼č─▒ 2.250 tane okunacak
Tospaagtd Tospaagtd
yalutserkan yalutserkan
B Bademmm388
cansu_tr cansu_tr
Feslegen Feslegen
begonvil1985 begonvil1985
Cuel Cuel
M mer_4260

─░smim: ─░REM

Du├óm: En yak─▒n zamanda gebe kalabileyim. Sa─čl─▒kl─▒ bir hamilelik s├╝reci ge├žirip, sa─čl─▒kl─▒ bir evlat sahip olabileyim. Rabbim ┼č├╝k├╝r sevincini bana da ya┼čats─▒n, du├óma amin diyen t├╝m m├╝min karde┼čleriminde du├ólar─▒ kabul olsun in┼čallah

Arkada┼člar duaya ba┼člamadan ├Ânce isteyen abdest als─▒n daha sonra 21 Estagfirullah el azim ├žekiyoruz Peygamber Efendimiz( s.a.v )e salavat getiriyoruz sonra arkada┼č─▒m─▒z
─░REM 'in duas─▒n─▒ edip tekrar Efendimize salavat getirip Ya Semi Celle Celal├╝h├╝ esmasini ├žekiyoruz
Dua edece─čimiz arkada┼č─▒m─▒z─▒n ismini dua ederken net bir ┼čekilde belirtelim

cansu_tr

C <3 V
Kay─▒tl─▒ ├ťye
22 A─čustos 2014
13.418
15.677
28
Can─▒m beni okundu say az kald─▒ birazdan bitiririm. Di─čer arkada┼č─▒n say─▒s─▒n─▒ da sal─▒ g├╝n├╝ okuyabilirim b├╝y├╝k ihtimal yar─▒n transfer yap─▒lacak ├ž├╝nk├╝ gitti─čim geldi─čim yer aras─▒ baya─č─▒ uzak haberiniz olsun say─▒ yazabilirim okudum diye

Feslegen

Kay─▒tl─▒ ├ťye
24 Temmuz 2019
5.056
7.919
Can─▒m beni okundu say az kald─▒ birazdan bitiririm. Di─čer arkada┼č─▒n say─▒s─▒n─▒ da sal─▒ g├╝n├╝ okuyabilirim b├╝y├╝k ihtimal yar─▒n transfer yap─▒lacak ├ž├╝nk├╝ gitti─čim geldi─čim yer aras─▒ baya─č─▒ uzak haberiniz olsun say─▒ yazabilirim okudum diye
Tamam canim i┼člerin yo─čun olur begonvil1985 begonvil1985 arkada┼č─▒m─▒z─▒nkini okuyamazsan yaz ben senin yerine okurum tranfer bilmiyorum belki a─čr─▒l─▒ bir islemdir dinlenirsin bir kac gun ge├žmi┼č olsun hay─▒rl─▒ haberlerini al─▒r─▒z in┼čaAllah

cansu_tr

C <3 V
Kay─▒tl─▒ ├ťye
22 A─čustos 2014
13.418
15.677
28
Tamam canim i┼člerin yo─čun olur begonvil1985 begonvil1985 arkada┼č─▒m─▒z─▒nkini okuyamazsan yaz ben senin yerine okurum tranfer bilmiyorum belki a─čr─▒l─▒ bir islemdir dinlenirsin bir kac gun ge├žmi┼č olsun hay─▒rl─▒ haberlerini al─▒r─▒z in┼čaAllah
Yok can─▒m a─čr─▒l─▒ b─▒ i┼člem de─čilmis daha ├Ânce transfer olmad─▒ doktor ├žok kolay b─▒ i┼člem dedi sal─▒ g├╝n├╝ okurum e─čer okuyamacak durumda olursam yazar─▒m ben okuyamacagim diye can─▒m benim Allah raz─▒ olsun

Feslegen

Kay─▒tl─▒ ├ťye
24 Temmuz 2019
5.056
7.919
Yok can─▒m a─čr─▒l─▒ b─▒ i┼člem de─čilmis daha ├Ânce transfer olmad─▒ doktor ├žok kolay b─▒ i┼člem dedi sal─▒ g├╝n├╝ okurum e─čer okuyamacak durumda olursam yazar─▒m ben okuyamacagim diye can─▒m benim Allah raz─▒ olsun
Taman canim Hepimizden insaAllah ­čśŹ

Tospaagtd

Aktif ├ťye
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
9 Ocak 2016
1.774
2.113
Tospaagtd Tospaagtd
yalutserkan yalutserkan
B Bademmm388
cansu_tr cansu_tr
Feslegen Feslegen
Cuel Cuel
M mer_4260

Du├óm: En yak─▒n zamanda gebe kalabileyim. Sa─čl─▒kl─▒ bir hamilelik s├╝reci ge├žirip, sa─čl─▒kl─▒ bir evlat sahip olabileyim. Rabbim ┼č├╝k├╝r sevincini bana da ya┼čats─▒n, du├óma amin diyen t├╝m m├╝min karde┼čleriminde du├ólar─▒ kabul olsun in┼čallah

Arkada┼člar duaya ba┼člamadan ├Ânce isteyen abdest als─▒n daha sonra 21 Estagfirullah el azim ├žekiyoruz Peygamber Efendimiz( s.a.v )e salavat getiriyoruz sonra arkada┼č─▒m─▒z
─░REM 'in duas─▒n─▒ edip tekrar Efendimize salavat getirip Ya Semi Celle Celal├╝h├╝ esmasini ├žekiyoruz
Dua edece─čimiz arkada┼č─▒m─▒z─▒n ismini dua ederken net bir ┼čekilde belirtelim
─░rem arkada┼č─▒m─▒z i├žin Allah kabul etsin

yalutserkan

Aktif ├ťye
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
25 ┼×ubat 2015
610
858
32
Tospaagtd Tospaagtd
yalutserkan yalutserkan
B Bademmm388
cansu_tr cansu_tr
Feslegen Feslegen
Cuel Cuel
M mer_4260

─░rem karde┼čim i├žin okudum Allah kabul etsin in┼čallah

yalutserkan

Aktif ├ťye
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
25 ┼×ubat 2015
610
858
32
Mazeretlendim ben ama okuyabiliyor muyduk mazertliyken ona g├Âre yeni ki┼čiye say─▒ alay─▒m

mer_4260

Pop├╝ler ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
26 ┼×ubat 2015
3.450
9.164
─░rem ─▒c─▒n okudum Allah kabul etsin ─▒nsallah