Dudak dolgusu

yasemin0686

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
Arkadaslar dudak dolgusu yaptırmak istiyorum doktor tavsiyesi olan bilgi verebilir mi ?

gdd01

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
29
Berker büyükgüral. Biraz piyasadan pahalıdır ama görsel zevki ve el becerisi cok iyi.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 31-12-2019

Hamileliğimin 9. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 222 gün kaldı.

Bebeğiniz dokunmalara karşı refleks gösteremeye başladı. Artık bir nesne bebeğinizin kafasına dokunursa, bebeğiniz dönecektir. Bebeğinizin iç kulağında vücut denge sistemini sağlayan yarım daire kanalları oluşmaya başladı. Bebeğinizin dış kulağı şekillenmeye devam ediyor. Bebeğinizin erken kaydedilebilir beyin dalgaları oluşmaya başladı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 4 gr. - Yaklaşık boyu : 16 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

hulya3434

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
Arkadaslar dudak dolgusu yaptırmak istiyorum doktor tavsiyesi olan bilgi verebilir mi ?
Merhaba, ben hem botoks hem de dolgu için Ataşehir de Dr. Dicle Sevük'e gidiyorum, arkadaşımın tavsıyesiyle gitmiştim. tavsıye ederım. Fiyatları da çok uygun.

cansinyagmur

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Bende dudak dolgusu yaptıracağım Mehmet Akgün'ü düşünüyorum formdaki yazılanları takip ediyordum genelde hakkında ama başka önerilerede açığım siz bulabildiniz mi?

Yukarı Alt