dudak kaldırma ,liplifting

bulunmazhintkumasim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2011
328
298
merhaba kızlar,bayadır kulübe takılmaya fırsat bulamadım,merak edenleriçin izlerim iyi durumda,doktorum cok ilgiliydi her soruma cevap verdi ve cok yardımcı oldu.ilgilenen olursa özelden adını verebilirim.fiyat 2500 genel anestezi altında ve özel hastanede gerceklesmisti.bilmiyorum son fiyat nedir? fakat lokal ile olursa 2000 tl oluyordu ve bence gercekten lokal ile cok daha kolay hiç gerek yokmus anesteziye.bir arkadaşımın lokal lipliftine girdim cok rahattı.bölgeyi uyuşturuyorlar ve hiçbirşey hissedilmiyor zaten.
Merhaba,
bana da gonderir misiniz sr ismini lutfen?

yulin34

Üye
Kayıtlı Üye
13 Haziran 2018
954
490
Merhaba tekrardan çok sevindim adına gerçekten.
Benim aklımdan çıkmıştı bu konuya yazdığım tam da siz yazdıktan birkaç gün sonra tekrar kara kara dudak asimetrimi düşünüyordum. Herhalde liplift ile toparlanabilir elimle kaldırdığımda konuşurken eşitleniyor çünkü.
Rica etsem ben de doktorunuzun adını alabilir miyim? Bir de fotoğrafınızı paylaştınız mı çok merak ediyorum öncesi sonrası dudak şeklinizi :)

midia

Guru
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
30 Mart 2009
2.051
2.339
Bir foto ve dr ismi ben de rica ediyorum mumkunse :))

Lunatic star

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2019
5
2
Ben de yaptirdm liplift. Cok basarili gecti. Suan sis oldugu halde guzel gozukuyor. Fiyatida gayet makul. İhtiyaci olan hic korkmasin yaptirsin. Ama tabikide iyi bir doktor olmasi gerekiyor isin ehli gozu iyi olmali.

Yukarı Alt