Düğün için takı seçimi nasıl yapılır ?

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
12 Temmuz 2006
32.385
23.257

Gelinmelek18

Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2016
12
0
Canım ben sözümde 5 tane 50 gr Adana burması,bir saat,aşırı pahalı değil bir takı seti taktılar.Büyük nişanda 15 tane daha Adana burması,1 kelepçe,başka bir set daha isticem.Düğünde de 20 tane daha Adana burması,Trabzon set ve küçük altından bileklik isticem.Sizce iyi mi,ayrıca aklıma takılan Adana burması yerine düz bilezik mi istiyim?

yesilimtrak

Herkesin hayatına kimse karışamaz
Pro Üye
18 Haziran 2015
2.350
24.629
Canım ben sözümde 5 tane 50 gr Adana burması,bir saat,aşırı pahalı değil bir takı seti taktılar.Büyük nişanda 15 tane daha Adana burması,1 kelepçe,başka bir set daha isticem.Düğünde de 20 tane daha Adana burması,Trabzon set ve küçük altından bileklik isticem.Sizce iyi mi,ayrıca aklıma takılan Adana burması yerine düz bilezik mi istiyim?
Şaka mı bu :KK57:

kelebekk47

Oğluma 1kardeş tek Duâ'm🖤
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2014
5.682
6.269
Bence adana burmasi düz bilezigin bir numarası yok

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 21-07-2020

Hamileliğimin 8. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 228 gün kaldı.

Daha sonra bebeğinizin kulaklarını oluşturacak kabarıklıklar gelişmeye başladı. Bebeğinizin bağırsakları göbek kordunu içinde oluşmaya başladı. Bebeğinizin kemikleri şekillenmeye başladı. Bebek sahibi olacağınız için ne kadar mutlu olursanız olun, hamileliğinizin ilk döneminde biyokimyasal dalgalanmalar sonucunda sinirlilik ve hafif deprasyon belirtileri göstermeniz doğaldır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2 gr.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yukarı Alt