Düğün slayt müziğii

19cansu03

Üye
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2014
96
4
30
Merhaba kızlar forumu epeydir takip ediyorum çok faydasını gordum gercekten bende artk bir konu ile dahil olayım dedim:) Kızlar sizce düğün slaytı için alacakaranlık filmnde çalan şu şarkı nasıl olur?? Ya da başka önerileri olanlar varsa açığım önerilere:) beni çok etkileyen ve süresinin uzunluğu ile olabileceğini düşündüğüm o şarkı : http://m.youtube.com/watch?v=rtOvBOTyX00

Son düzenleme:

leylass

İyişeyler birdendire olur
Kayıtlı Üye
6 Mart 2010
878
7
32
ben hazırladığım slyata yalının yeniden şarkısını ekledim gayet güzel oldu :)

goooody

Guru
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2010
2.290
4.005
ben de hazırladığım slaytın ilk kısmına sezen aksunun küçüğüm şarkısını koymuştum, orada küçüklük fotoğraflarımız vardı, baya duygusal oldu, ikinci kısma da zaz je veux u koydum.

missberry

forever, ever...
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2007
584
13
Canım ben de çocukluk fotolarımız geçerken "Bana bir masal anlat baba"yı kullanmıştım herkesi ağlatmıştım ardından da candan erçetinin bahar şarkısın seçmiştim..

meryem-ali

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
29 Mart 2016
3
0
35
Bende yeni yaptırdım düğün slaytımı yalın

Son düzenleyen: Moderatör:

nihancinaroglu

Anne ve biyoloji öğretmeni.
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2016
114
129
31
Slaytın ilk kısmı Sezen Aksu'dan Beni Unutma idi, İzmir'de çekilen fotoğraflarımızı gösterirken İzmir'in Kızları çaldı son olarak da Tükeneceğiz çalmıştı

hera26

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2016
2.129
1.242
30
slaytımı kendim yaptım istediğim gibi uğraşmış oldum :) Giriş aşk alfabesi..çocukluk fotoları bitiyor vee sezenden olmaz olsunnnn :)