Düğünsüz evlenmek

Edo111

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2019
26
10
Öncelikle herkese merhaba .Önümüzdeki ay istemeye gelecekler ve hemen ardindan evleneceğiz fakat beni kara kara dusunduren düğün istemiyor oluşum .Akrabalarimiz yok denecek kadar az yani dugun olursa rezil olmus olacagim .😢Annemde sinirleniyor düğün yapılacak diye iki arada bir derede kaldim .fikirlerinizi duymak istiyorum siz olsaniz bu rezaleti goze alirmiydiniz😢

Seda2012Emre

Evli💍Mutlu😄Oğluşunu Bekliyor🚼❤️
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2019
2.764
5.675
Niye rezalet olsun Allahım Yarabbim niye böyle saçma şeyler düşünüyorsunuz?? İki katlı düğün salonunda benm akrabalarım toplasan 25kişiydi rezalet mi oldu hayır.
Ablam istemedi düğün. Nikahtan gitti rezalet mi oldu hayır.

Edo111

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2019
26
10
E Edo111 Bu rezil olunacak bir durum değil. Benim düğünüm eşimin büyüdüğü şehirde oldu benim sadece annem babam ve abim ordaydı . Hiç rezil olduğumu düşünmedim.
Bu konu beni biraz uzuyor acikcasi .Hic dusgun yapmamak daha mantikli geliyor ama bu kez de ailem uzuluyor 😢

dgdln

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2019
6.479
9.720
Bu konu beni biraz uzuyor acikcasi .Hic dusgun yapmamak daha mantikli geliyor ama bu kez de ailem uzuluyor 😢
Eşim de ben de düğün yapmak istemedik ama aileleeimizin hayaliydi ve üzerimizde bu kadar emek veren insanlar da mutlu olsun dedik onlar nasıl istediyse öyle oldu çünkü benim beyaz gelinlik hayalim bile yoktu. Bence kafanıza çok takmayın akışa bırakın

2kedi_1deli

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2013
2.703
2.002
Dugun falan yapmadim nikah yaptim. Aksamina 30 kisilik sadece eglenmeyi bilen aile buyuklerinin olmadigi bi yemek verdim canli muzik olan bi mekanda acayip eglendik

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 11-01-2020

Hamileliğimin 36. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 31 gün kaldı.

Bebeğinizin diş etleri artık mahyalı (kapanmış) ve ilk dişler çıkacakmış gibi görünüyor. Siz çok tercih etmesenizde bebeğinizin besine ihtiyacı var. Çeşitli küçük öğünler bu noktada birçok kadın için en iyisidir. Fotograf makinanızı çantanıza koymayı unutmayın.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2700 gr. - Yaklaşık boyu : 47.4 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

melekk03800

Üye
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2019
486
236
Öncelikle herkese merhaba .Önümüzdeki ay istemeye gelecekler ve hemen ardindan evleneceğiz fakat beni kara kara dusunduren düğün istemiyor oluşum .Akrabalarimiz yok denecek kadar az yani dugun olursa rezil olmus olacagim .😢Annemde sinirleniyor düğün yapılacak diye iki arada bir derede kaldim .fikirlerinizi duymak istiyorum siz olsaniz bu rezaleti goze alirmiydiniz😢
Neden rezalet olsun ki o gün sizin gününüz siz eğleneceksiniz iki tarafında kişi sayısına göre küçük bir yer tutarsınız önemli olan o gün sizin mutlu olup eğlenebilmeniz bence 1 kişi gelmiş 10 kişi gelmiş çok da önemli değil şimdiden hayırlı uğurlu olsun ☺

Cotton Candy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2019
1.275
1.492
Kokteyl li nikah yap çok şık, ne nikah ne düğün gibi oluyor. İkisinin arası. Ben öyle evlendim hayatımda aldığım en güzel kararlardan biri bence

Yukarı Alt