Düğünsüz evlenmek

Mstfamls

Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2019
370
542
Tesekkur ederim cesaretiniz destek oldu .ama gorusmek te cok isterim 🤗
Rica ederim Her zaman 😉🤗 kafana birşey takilirsa bunalirsan çaresiz yanliz hissersen burdayim 😉 ozelden de yazabilirsin. Ben burda sürekli yaziyorum ya eşim bile alıştı yine kimin derdine çare ariyosun diyo 😂😂 elimde değil napim kiyamiyorum insanlarin uzulmelerine

4justice

* hasta la vista baby *
Pro Üye
3 Aralık 2011
9.592
9.072
bu konu yüzünden ben de hep düğün yapmıcam derdim
sonra o aşamaya geçince gözüm hiçbişi görmedi çorap söküğü gibi geldi yok diyemedim

kınam da sadece kızlar olcaktı
benim taraftan sadece 5 kişi vardı
o kadar zoruma gitti ki erkek tarafı erkekle oynadı ben sap gibi kaldım eşimle tartıştım bu yüzden falan baya zoruma gitti ağlamamak için kendimi zor tuttum rezil bi andı

düğünde de toplamda 1 masa bizimdi sadece yani 15 kişi falan anca
kınadan ağzı yandı herkesin o yüzden benle oynadı herkes

ama şimdi ki aklım olsa yapmazdım düğün falan net net net

Edo111

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2019
24
10
bu konu yüzünden ben de hep düğün yapmıcam derdim
sonra o aşamaya geçince gözüm hiçbişi görmedi çorap söküğü gibi geldi yok diyemedim

kınam da sadece kızlar olcaktı
benim taraftan sadece 5 kişi vardı
o kadar zoruma gitti ki erkek tarafı erkekle oynadı ben sap gibi kaldım eşimle tartıştım bu yüzden falan baya zoruma gitti ağlamamak için kendimi zor tuttum rezil bi andı

düğünde de toplamda 1 masa bizimdi sadece yani 15 kişi falan anca
kınadan ağzı yandı herkesin o yüzden benle oynadı herkes

ama şimdi ki aklım olsa yapmazdım düğün falan net net net
Neden dugun yapmazdiniz ?

4justice

* hasta la vista baby *
Pro Üye
3 Aralık 2011
9.592
9.072
Neden dugun yapmazdiniz ?
canım bak ne yaparsan yap düğün ortamlarında herkes kendini ispatlama derdinde
erkek tarafı nispet yapar gibi gidiyo bi anda erkeğin etrafını sarıveriyo oyun oynarken düşman çatlata çatlata oynuyor
her gördüğüm düğünde bu böyle
kız tarafı kendini ispatlama peşinde erkek tarafını kendini

ee seninde kimsen olmayınca dımdızlak kalıyosun ortada
takı töreninde bile eşim o kadar diyor ki kıza takın diyor
ne farkeder yani dimi aynı eve girecek
yok hepsini gittiler erkeğe taktılar ben mal gibi bekledim orda yarım saat

o yüzden asla yapmazdım

Edo111

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2019
24
10
canım bak ne yaparsan yap düğün ortamlarında herkes kendini ispatlama derdinde
erkek tarafı nispet yapar gibi gidiyo bi anda erkeğin etrafını sarıveriyo oyun oynarken düşman çatlata çatlata oynuyor
her gördüğüm düğünde bu böyle
kız tarafı kendini ispatlama peşinde erkek tarafını kendini

ee seninde kimsen olmayınca dımdızlak kalıyosun ortada
takı töreninde bile eşim o kadar diyor ki kıza takın diyor
ne farkeder yani dimi aynı eve girecek
yok hepsini gittiler erkeğe taktılar ben mal gibi bekledim orda yarım saat

o yüzden asla yapmazdım
Ben de yapmak istemiyorum ama herkes bir kez yasayacaksin dulmusun gibi yorum yapinca mecbur hissediyorum kendimi.😐

4justice

* hasta la vista baby *
Pro Üye
3 Aralık 2011
9.592
9.072
Ben de yapmak istemiyorum ama herkes bir kez yasayacaksin dulmusun gibi yorum yapinca mecbur hissediyorum kendimi.😐
Valla ben o dımdızlak kalma durumuna düşmektense keşke dul deselerdi
Gerçekten burnumdan geldi ağlamamak için direndim o kadar yalnız hissetim ki kendimi
Kadınlar klübünü topla gelelim kalabalık edelim biraz :KK70:

lahinihal

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2011
27
17
Tam olarak ayni evrelerden bende geçtim. Akrabağlarimiz çok dağinik, düğün kadrosu hep fix kişilerdir. Bende kalabalik önünde olmayi, gözlerin üzerimde olmasini hiç sevmem bu yüzden hiç istemedim düğünüm olmasini. Ama aileler ve eşim çok istedi bende oluruna biraktim. Bi çok şey tabiki ters gitti hiç takmadim, tadini çikarttim. Azdi bizim taraf ama ne kadar az akraba okadar rahat kafa. :KK76:

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 20-04-2020

Hamileliğimin 18. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 160 gün kaldı.

Artık bebeğinizin akciğerinin oksijen - korbondioksit değişimi haricinde olan bütün önemli unsurları gelişmiş durumda. Bundan dolayı bebeğinizin hava soluması şimdilik mümkün değil. Önümüzdeki üç gün içinde bebeğinizin ayak izi ve parmak izi şekillenmiş olacak. Bebeğinizin boyu yaklaşık 13-14 cm. ve ağırlığı yaklaşık 150-200 gr civarında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 210 gr. - Yaklaşık boyu : 14.2 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Dlktky

Üye
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2019
442
691
3 kişi de gelse onsenin düğünün biz en fazla 20 kişilik aileyiz eşimin ise koca bir ilce ama mükemmeldi nikahım çünki benim en mutlu günümdü tadını çıkart😉

Eydina

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2019
929
654
Sızde akrabaha gore kuxuk bır salon tıtun ya da ev onunde sokakta veya bır okul bahces7nde yaparsanız daha kalabalık olur yoldan gecen dugune katılıyor😊 benm kınam bahcede olmustu cımlerde mahalledekı tanıdıgmz tanımadıgımz hefkes gelmıs bayago kalabalıktı kınam. Dugunmde adanada erkek tarafında oldu salon tutuldu e o mahallede gelenler olmayınca salon bombostu😂😂 erkek tarafıda kalabalık degıldı toplasam 2 araba anca varlardı kendı taraflarında oldgu halde. 20 30 kısılerdı. Mıllet hep tatıldeydı. Bısey olmıyor gelıp gecıyor kımse takmıyor bostu doluydu dıye. Daha ıyı sadeve akrabalar olsun halaybası kavgaları olmaz en azından😂

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 27-04-2020

Hamileliğimin 17. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 167 gün kaldı.

Bu hafta boyunca bebeğinizin hızlı büyümesi devam ediyor. Bebeğinizin ağırlığı hamileliğinizdeki 4. ay boyunca yaklaşık 6 kat arttacak ve bebeğinizin ağırlığı yaklaşık 160-170 gr. arasında olacak.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 150 gr. - Yaklaşık boyu : 13.1 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yukarı Alt